Trwa ładowanie...
d4ljbd8
News

Teledysk Kate "Dalej, dalej” już niebawem. W roli głównej wystąpi Tomasz Barański

Kate zapowiada zbliżającą się premierę singla. Piosenka powstała we współpracy z Jarosławem Kidawą - gitarzystą, kompozytorem, producentem współpracującym z wieloma artystami z kręgu polskiej muzyki popularnej i rozrywkowej m. in. Kasią Kowalską, zespołami Feel, Makowiecki Band czy Małgorzatą Ostrowską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W teledysku u boku Kate wystąpi polski aktor
W teledysku u boku Kate wystąpi polski aktor (Materiały prasowe)
d4ljbd8

- Singiel powstał w momencie, kiedy musiałam przełamać swój strach i stałam przed podjęciem decyzji bardzo ważnych dla mnie. Takich odważnych wyborów życzę każdemu.

Piosenka ma charakter popowo- rockowy.

- Gdy byłam młodsza nie miałam odwagi na bycie sobą. Bałam się własnych marzeń. Krytyka innych ludzi była dla mnie wielką blokadą. Dziś moje wybory są odbiciem moich nadziei, a nie lęków. Warto podjąć takie wyzwanie. O tym właśnie jest mój singiel. Utwór jest mi niezwykle bliski, ponieważ opowiada o moim życiu.. Mówi o przełamaniu granic, zwalczeniu strachu, który kreowany jest przez ludzi, chcących decydować o naszym życiu, o sięganiu po marzenia i wyjściu ponad ten materialny, powierzchowny świat. O tym, ze miłość i otwartość na innych jest tym co najcenniejsze w życiu. W ostatnim czasie sama musiałam zmierzyć się z tymi wyzwaniami, co przelałam na tekst piosenki. Jarek napisał z kolei świetną energetyczną muzykę. Za każdym razem kiedy słyszę nasz singiel, na twarzy pojawia mi się uśmiech. To dlatego, że traktuję go bardzo osobiście i jestem z nim związana- wyjaśnia wokalistka.

d4ljbd8

Zobacz też: Justyna Żyła i Tomasz Barański. Przyjaźń po udziale w "Tańcu z Gwiazdami"

Kate koncertowała też w Teatrze Komedia z zespołem jazzowo - bluesowym oraz w amfiteatrze Konstancin z big bandem orkiestrowym i orkiestrą. Teledysk do singla piosenkarka nagrywała we współpracy z Tomkiem Barańskim.

- Scenariusz do teledysku "Dalej, dalej” jest mojego autorstwa. Chciałam przekazać słuchaczom, że warto sięgać po marzenia i wyjść ponad ten materialny, powierzchowny świat, który nas ogranicza. Zaangażowałam do współpracy w teledysku Tomka Barańskiego, który jest nie tylko świetnym tancerzem i choreografem, ale i bardzo pozytywną, otwartą osobą. Świetnie mi się z nim współpracowało na planie, nie mogę doczekać się efektów teledysku. Zarówno przekaz piosenki jak i sam klip będzie sporą dawką pozytywnej energii. Taki właśnie był mój cel od samego początku. I udało się. Jest to zdecydowanie efekt mojej współpracy z odpowiednimi ludźmi. Głównie na etapie produkcji- z Jarkiem Kidawą oraz później na planie zdjęciowym z Tomkiem Barańskim.

Materiały prasowe

Odbicie w autorskim singlu ma również temat miłości. W utworze oraz teledysku będzie można zauważyć kontrast między powierzchownymi, a naturalnymi i zarazem pięknymi relacjami ludzi.

d4ljbd8

- Najbardziej odpowiadają mi klimaty popowo-rockowe. Taki właśnie jest utwór "Dalej, dalej”. Energetyczny, gitarowy, a zarazem lekki w odbiorze. Muzyka daje mi wiele pozytywnej energii i inspiracji do działania. To wspaniały sposób na umiejscowienie moich emocji i przeżyć, przełożenie ich na piosenkę i brzmienie.

- Chciałam też z tego miejsca podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w realizacji teledysku. Jarkowi Kidawie, który zajął się tworzeniem i produkcją singla. Pozostawił mi też wiele swobody w ukształtowaniu charakteru piosenki. Natomiast teledysk powstał we współpracy ze sponsorami. Firmy takie jak Apa Group, Algotech, Skotan, Ochnik, a także Burmistrz Miasta Garwolin umożliwili mi zrobienie tego projektu za co im serdecznie dziękuję.

Wokalistka dodaje - Jestem gotowa na drugi i trzeci singiel. Tam samo jak byłam gotowa na pierwszy. Piosenki, które tworzę są efektem moich przeżyć, wszystko wypływa spontanicznie. Największym skarbem w czasie ich wydawania i tworzenia są odpowiedni ludzie.

Na wiosnę ukaże się premiera singla i zaprezentowany będzie też teledysk. Termin pozostaje jeszcze tajemnicą , natomiast wokalistka zachęca do odwiedzania instagrama

https://www.instagram.com/katarzyna.dabrowska1/ oraz fanpage'a, na którym o wszystkim będzie informować.
https://www.facebook.com/Kate-308640336672416/?modal=admin_todo_tour,

d4ljbd8

Podziel się opinią

Share

d4ljbd8

d4ljbd8