Trwa ładowanie...

"The Four": Poznajcie czwórkę finalistów nowego programu Polsatu

Studio "The Four" to talent-show, który stał się hitem za granicą. Ten program to wielki koncert, z udziałem najlepszych z najlepszych. Prowadzącą show będzie Natalia Szroeder, a w jury zasiądą po raz pierwszy: Kuba Badach, Igor Herbut i Natalia Nykiel. Poznajcie resztę uczestników.

"The Four": Poznajcie czwórkę finalistów nowego programu PolsatuŹródło: Materiały prasowe
dwtvx7y
dwtvx7y

Karolina Leszko:

Rodowita krakuska. Tu stawiała swoje pierwsze muzyczne kroki, uczęszczając do klasy skrzypiec Państwowej Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza. Przełomowym momentem jej kariery wokalnej było zajęcie w wieku 23 lat pierwszego miejsca w konkursie Korowód podczas Grechuta Festival 2009.

Artystka została wówczas doceniona także przez władze miasta, otrzymując Nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa. Muzyka Marka Grechuty zajmuje szczególne miejsce w twórczości Karoliny. Wraz z zespołem Anawa wystąpiła na wielu koncertach, w tym między innymi "Ocalić od zapomnienia" uświetniającym uroczystość nadania świnoujskiemu amfiteatrowi imię Marka Grechuty. Z zespołem tym koncertuje do dziś. Jest absolwentką wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Od 2016 r. prowadzi zajęcia z emisji głosu i interpretacji piosenki w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

W 2017 r. wystąpiła ze swoim singlem "Oboje wiemy" w koncercie DEBIUTY podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wyróżniona nagrodą specjalną ufundowaną przez Polski Instytut Sztuki Filmowej za wykonanie piosenki "Ruchome piaski” z filmu "Nocne Graffiti” podczas VI edycji Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu w 2015 r. Laureatka Srebrnej nagrody im. Andrzeja Zauchy za wykonanie piosenki "Gdzie ta muzyczka" podczas 10. Festiwalu "Serca Bicie" pamięci Andrzeja Zauchy w Bydgoszczy (2018r.).

Obecnie Karolina Leszko pracuje nad debiutancką, w pełni autorską płytą WRESZCIE. Jak podpowiada tytuł, to długo wyczekiwany i upragniony owoc ciężkiej pracy, ale i spełnienia marzeń wokalistki. Płyta bardzo osobista, intymna. Kompilacja wielu ważnych momentów z życia ubranych w jej słowa i muzykę. Krążek ten, to prywatna podróż Karoliny, która WRESZCIE odważyła się opowiedzieć o najważniejszych dla niej chwilach, emocjach i marzeniach.

dwtvx7y

Jakub Krupski:

Jakub Krupski to wokalista takich zespołów jak Kamień Kamień Kamień, oraz Tune. Artysta w wolnych chwilach zajmuje się również grafiką. Jakub Krupski urodził się 11 lipca 1984 r. w Łodzi.

W 2006 r. Jakub zaczął studia architektoniczne na łódzkiej Politechnice. W 2011 r. razem z zespołem Kamień Kamień Kamień dotarł do finału programu Must Be the Music. Pół roku później rozstał się z kapelą.

W 2012 r. razem ze swoim nowym zespołem - Tune - wystąpił w programie Poziom 2.0 emitowanym przez TVP2, oraz TVP Kultura. Wraz z kapelą wystąpił również w finale 4. edycji programu Must Be The Music. wokalista otrzymał także miano najbardziej charyzmatycznego wokalisty programu.

dwtvx7y

Po nagraniu albumu "Identity" z grupą Tune, Jakub Krupski wspólnie z Samantą Janas założyli projekt o nazwie YU. Pierwszy singiel grupy pt. Hejty szybko podbił serca internautów, oraz trafił na radiowe listy przebojów.

Wydany w 2016 r. debiutancki album grupy "We are sorry" doceniony został w Polsce i za granicą, a zwłaszcza w Japonii i Chinach, gdzie zespół ruszył w trasę koncertową. Kolejne dwa single zespołu "God doesn't love you" i "Walec" wyróżniały się nowatorskimi teledyskami, oraz różnorodną stylistyką.

Sabina Jeszka:

Ukończyła licencjat z Wychowania fizycznego i odnowy biologicznej, następnie zdobyła tytuł magistra Turystyki i Rekreacji. Miała swój oddział biura podróży, kiedy zdecydowała się na uczestnictwo w programie Mam Talent. Aktualnie wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Finalistka III edycji programu Mam Talent , Gościnnie występowała w programie muzycznym "Jaka to melodia" (TVP) oraz "Gra muzyka" (TV PULS). Można było ją również usłyszeć wielokrotnie na sylwestrze TVN. Jest autorką singli takich jak: Good Times, Tego Chcę, Spójrz, Jeśli Żyć, Przeprośba, Same Direction, Za Chwilę Święta i inne. Koncertuje w Polsce i za granicą. Prywatnie szczęśliwa żona Karola i mama Anastazji.

dwtvx7y

"Okazuje się, że na moje życie niewątpliwie mieli dwaj mężczyźni. Jestem klasycznym przykładem córeczki tatusia, więc ojciec był dla mnie największą inspiracją i wzorem. Kiedy go zabrakło, zdecydowanie musiałam szybciej dorosnąć. Drugim mężczyzną jest mój mąż, który wywrócił moje życie do góry nogami. Wszystko u nas potoczyło się bardzo szybko: zaręczyny, ślub, córka. Nigdy nie sądziłam, że można dostać od życia w tak krótkim czasie tyle szczęścia. Kocham narciarstwo i podróże, a poza tym z pasją oddaję się macierzyństwu i opiece nad naszymi psami, bo na więcej brakuje czasu. Nie lubię planować i staram się żyć tu i teraz i brać od życia, to co proponuje. Boję się nagłej choroby oraz śmierci bliskich mi osób. Każda rzecz, która spotkała mnie w życiu, nawet ta mniej przyjemna, nauczyła mnie niesamowicie wiele, więc zdecydowanie niczego bym nie zmieniła. Gdybym zmieniła, to nie brałabym udziału w Waszym programie”.

Sami Harb:

Urodził się w New Jesrsey. Pasja do śpiewu rozkwitła w nim, gdy miał sześć lat. Mama śpiewała z nim w samochodzie swoje ulubione kawałki. Od najmłodszych lat występował dla niej. Śpiewał w szkolnych musicalach i ćwiczył śpiew na własną rękę. Jego styl muzyczny dryfował ku bluesowi i soulowi. W klasie maturalnej wygrał pierwszy talent show. Studiował psychologię, w tym samym czasie chodził na lekcje i kursy muzyki w Montclair State University w New Jersey. Gdy skończył studia brat zaproponował mu, aby przyjechał do niego do Polski, do Gdańska. Po jakimś czasie brat wyjechał a Sami został i przeprowadził się do Warszawy. Jest nauczycielem języka angielskiego z dyplomem z psychologii. W przyszłości chciałby tworzyć muzykę terapeutyczną.

Jego rodzina, to libańscy uchodźcy, którzy uciekli do Stanów, w obawie przed wojnami domowymi. Ma 6 braci; jest przedostatnim dzieckiem. Jego dwaj najstarsi bracia wychowali się u dziadków w Berlinie. Rodzice się rozwiedli. Ojciec wrócił do Libanu i zostawił mamę z pięcioma chłopcami, których musiała od tej pory sama wychowywać. Dorastali w biedzie, mama była imigrantką, bez wykształcenia, która musiała wyżywić sześć osób. Gdy pierwszy raz miał złamane serce, zaczął się sam uczyć gry na pianie, ponieważ chciał komponować muzykę, która opisałaby jego ból. Fascynuje go ludzki mózg i sposób w jaki przetwarzamy emocje. Kocha jedzenie, zarówno jeść jak i przyrządzać. Boi się utraty rodziny, bo jest dla niego całym światem.

dwtvx7y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwtvx7y