Trwa ładowanie...
d17cs0c

The Neighbourhood wystąpi dwukrotnie w Polsce

Kalifornijska grupa The Neighbourhood, znana również jako THE NBHD, zagra w Polsce. Grupa wystąpi w naszym kraju aż dwa razy, 13 i 14 lutego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
The Neighbourhood wystąpi dwukrotnie w Polsce
The Neighbourhood wystąpi dwukrotnie w Polsce (Materiały prasowe)
d17cs0c

The Neighbourhood wystąpi dwukrotnie w Polsce

The Neighbourhood na swoim koncie ma już udany koncert w naszym kraju. Grupa zagrała w Polsce na początku 2019 r. w warszawskim Torwarze, a sam występ okazał się spektakularnym sukcesem.

Muzycy z Kalifornii ogłosili europejską trasę koncertową, którą obejmuje także Polskę. The Neighbourhood zagrają nad Wisłą już w 2020 r. - 13 lutego 2020 roku w warszawskiej Hali Torwar oraz 14 lutego 2020 roku w krakowskim Klubie Studio.

d17cs0c

*Bilety do nabycia już od 12 lipca 2019 roku od godz. 10:00 na: www.makroconcert.pl / www.ebilet.pl / www.eventim.pl oraz w Salonach Empik. *

The Neighbourhood - alternatywne brzmienie z Kalifornii

The Neighbourhood to czteroosobowy zespół z Kalifornii. W skład grupy wchodzą wokalista Jesse James Rutherford, perkusista Brandon Fried, dwóch gitarzystów, Zachary Abels i Jeremy Freedman, oraz basista Michael Margott.

Zespół tworzy muzykę, która idealnie łączy alternatywne brzmienie z pop rockiem. The NBHD zdobyli rozgłos w 2012 r., dzięki ich singlowi “Sweater Weather”. Materiał zdobył status podwójnej platyny w Stanach Zjednoczonych. Grupa na swoim koncie ma już trzy albumy studyjne: “I Love You”, “Wiped Out!” oraz trzeci album zatytułowany po prostu „The Neighbourhood”.

d17cs0c

Podziel się opinią

Share
d17cs0c
d17cs0c