Trwa ładowanie...
d1mb8lu

"The Voice of Poland": Kultowy program wraca na antenę już 7 września

Już we wrześniu, na antenę TVP2, wraca najlepszy muzyczny show w Polsce. W jubileuszowej edycji "The Voice of Poland” pojawi się najmłodszy w historii programu skład trenerski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Bednarek będzie jednym z jurorów 10. edycji
Kamil Bednarek będzie jednym z jurorów 10. edycji (East News)
d1mb8lu

W dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland” o wyborze najlepszego głosu w Polsce zadecydują współcześni idole - Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Trenerzy dziesiątej edycji muzycznego show wielokrotnie poznali smak porażki zanim osiągnęli sukces, o którym dziś marzą miliony uzdolnionych osób w kraju. Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron wykorzystają swój talent, wiedzę i doświadczenie, aby pomóc uczestnikom w osiągnięciu sukcesu skrojonego na miarę XXI wieku.

Zobacz też: Margaret tłumaczy się z decyzji o odejściu z Kościoła

d1mb8lu

Jubileuszowa edycja muzycznego show TVP2 okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Na precastingach pojawiło się ponad 2000 osób! Spośród nich wyłoniono prawie 100 osób, które zaprezentują swój wokalny talent podczas pierwszego etapu programu - Przesłuchań w ciemno.

W ciągu dotychczasowych dziewięciu edycji "The Voice of Poland” na scenie wystąpiło ponad 1000 osób, które zaśpiewały ponad 1500 polskich i zagranicznych przebojów. Na scenie muzycznego show TVP2 drogę do kariery rozpoczynali m.in.: Sarsa, Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko, Marta Gałuszewska, Antek Smykiewicz, Rafał Brzozowski, Marcin Sójka i Michał Szczygieł.

Dziś wszyscy są idolami milionów Polaków, mają na koncie dziesiątki tysięcy sprzedanych płyt, wiele nagród muzycznych oraz występy na największych i najważniejszych scenach muzycznych w Polsce.

Zobacz też: Baron najbardziej kochliwym mężczyzną polskiego showbiznesu. Zaraz po Michale Wiśniewskim

Kto zdobędzie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce dziesiątej, jubileuszowej edycji i dostanie szansę dołączenia do grona muzycznych idoli Polaków?

d1mb8lu

Premiera "The Voice of Poland” już od 7 września, w każdą sobotę, o godzinie 20:05 w TVP2.

Warto dodać, że "The Voice of Poland” to jeden z najbardziej popularnych programów telewizyjnych w social mediach. W serwisie YouTube występy uczestników i gości programu wyświetlono ponad 830 milionów razy! Profil na Facebooku śledzi ponad 825 tysięcy osób, a konto na Instagramie obserwuje ponad 205 tysięcy osób. Tym samym "The Voice of Poland” jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w telewizji i w sieci w naszym kraju!

d1mb8lu

Podziel się opinią

Share

d1mb8lu

d1mb8lu