Trwa ładowanie...
d3a0g4r

Rzucił 20-letnią piękność. To córka znanego aktora

Timothée Chalamet i córka Johnny'ego Deppa, Lily Rose, byli jedną z najbardziej pożądanych gwiazdorskich par światowego show-biznesu. Aktor potwierdził rozstanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Timothée Chalamet
Timothée Chalamet (Getty Images)
d3a0g4r

Filmowy Elio z "Tamte dni, tamte noce" i Lily Rose byli ze sobą przez około rok. Zakochani poznali się jesienią 2018 r. na planie filmu "Król" realizowanego przez Netflix. Młodzieńczy romans dobiegł końca.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, związku z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Jeszcze kilka miesięcy temu mogliśmy oglądać córkę Johnny'ego Deppa z jednym z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia w czułych objęciach. Paparazzi śledzili każdy ich krok.

d3a0g4r

Zresztą spójrzcie sami:

Ostatnio w majowym numerze brytyjskiego magazynu "Vogue" Timothée Chalamet zdradził, że od niedawna jest singlem. Takie plotki podawał wcześniej magazyn "Us Weekly". Teraz zostały oficjalnie potwierdzone przez aktora.

Przypomnijmy, że Chalamet kilka lat temu umawiał się z córką Madonny, Lourdes Leon, kiedy jeszcze byli uczniami w La Guardia High School of Music & Art and Performing Arts.

Natomiast Lily Rose Depp przed związaniem się z gwiazdorem "Tamtych dni, tamtych nocy", była wcześniej w związku z 28-letnim modelem Ashem Stymestem.

d3a0g4r

Podziel się opinią

Share
d3a0g4r
d3a0g4r