Trwa ładowanie...

To on sprawił, że przestała żyć z dnia na dzień. Był ojcem córki Wojciechowskiej

Po chorobie nowotworowej żyła z dnia na dzień. Powód? Diagnoza, że nie może mieć dzieci. Do założenia rodziny przekonał ją dopiero Jerzy Błaszczyk. Kim był ojciec jej córki, Marysi?

Jerzy Błaszczyk był wielką miłością Martyny WojciechowskiejJerzy Błaszczyk był wielką miłością Martyny WojciechowskiejŹródło: AKPA
d23e3fc
d23e3fc

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Karierę w telewizji zaczynała pod koniec lat 90. jako prowadząca programu motoryzacyjnego "Automaniak". Największą popularność przyniosła jej jednak 1. edycja "Big Brothera". Od 2009 r. realizuje swój największy telewizyjny projekt czyli program "Kobieta na krańcu świata".

Przez lata Martyna Wojciechowska była gwiazdą, której zarówno praca, jak i życie prywatne elektryzowało media. Kolejne związki, rozstania, owiane tajemnicą relacje, choroby, samotne macierzyństwo - innymi słowy, los jej nie oszczędzał. Nawet gdy znajdowała miłość, jej szczęście nie trwało długo.

Z Jerzym Błaszczykiem Martyna Wojciechowska zaszła w ciążę AKPA
Z Jerzym Błaszczykiem Martyna Wojciechowska zaszła w ciążęŹródło: AKPA

Wielka miłość - córka Marysia

Gdy Martyna Wojciechowska była nastolatką przeszła przez chorobę nowotworową. To w jej wyniku zmieniła patrzenie na świat. Zaczęła żyć z dnia na dzień i cieszyć się każdą chwilą. Nigdy też poważnie nie myślała o założeniu rodziny, ponieważ od lekarzy usłyszała, że nie może mieć dzieci. Wszystko zmieniło się, gdy poznała Jerzego Błaszczyka.

d23e3fc

Związek z płetwonurkiem nie trwał długo, ale dał Martynie prawdziwe szczęście. Owocem tej relacji jest bowiem córka, 13-letnia dziś Marysia. Para rozstała się krótko po narodzinach dziewczynki, ale zachowała dobry kontakt. 27 lutego 2016 r. na Martynę Wojciechowską i jej dziecko spotkał prawdziwy cios. Błaszczyk zmarł po długiej chorobie.

- Razem z córką przyszło nam zmierzyć się z ogromną stratą, której w żaden sposób nie da się wytłumaczyć - powiedziała później w jednym z wywiadów.

Źródło: AKPA
Jerzy Błaszczyk jest ojcem Marysi, córki gwiazdy TVN

Rok 2016 był jednym z najtrudniejszych w jej życiu. Nie dość, że zmarł ojciec jej dziecka, to uległa poważnemu wypadkowi, którego skutki odczuwała przez wiele miesięcy. Podczas podróży motocyklem po Europie złamała obojczyk z przemieszczeniem. Przeszła operację wszczepienia tytanowych implantów.

d23e3fc

Niestety nie zastosowała się do zaleceń lekarzy o oszczędnym trybie życia i przeciążyła bark, tytanowe śruby nie wytrzymały. Musiała wycofać się z kręcenia nowych odcinków "Kobiety na krańcu świata".

Martyna Wojciechowska niestety znów została singielką. Jej małżeństwo z Przemysławem Kossakowskim po trzech miesiącach przeszło do historii. Byli małżonkowie próbują przedstawiać swój punkt widzenia w mediach społecznościowych, jednak wciąż nie pojawiły się konkrety dotyczące rozstania.

Wojciechowska i Kossakowski afiszują się z uczuciem: "Z Martyną dzieją się dziwne rzeczy"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d23e3fc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23e3fc