Trwa ładowanie...
d3lqtno

TobyMac stracił syna. 21-latek przedawkował

Toby McKeehan, muzyk znany jako tobyMac, nagrał niedawno poruszający kawałek pt. "21". Agent artysty potwierdził, że to hołd dla syna McKeehana, który zmarł w wieku 21 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Truett był jednym z trojga rodzonych dzieci tobyMaca. Artysta adoptował także bliźniaki
Truett był jednym z trojga rodzonych dzieci tobyMaca. Artysta adoptował także bliźniaki (Getty Images)
d3lqtno

Truett McKeehan zmarł 23 października 2019 r., ale dopiero teraz agent tobyMaca przekazał tę smutną wiadomość do mediów. Zgon 21-latka nastąpił w wyniku przedawkowania leków przeciwbólowych na bazie fentanylu i amfetaminy. Truett niedługo przed śmiercią wyprowadził się z rodzinnego domu i chciał pójść w ślady ojca, realizując się jako raper.

Obejrzyj: Z tymi co się znają - Kortez

Niedawno tobyMac wypuścił kawałek "21", w którym opisuje smutek po stracie syna. "Po prostu nie mogę tego zrozumieć, wszystko jest takie fałszywe. Ktoś powiedział, że to było jego przeznaczenie, ale ja po prostu za nim tęsknię"- śpiewa pogrążony w żałobie artysta.

d3lqtno

TobyMac zaczynał w chrześcijańskiej kapeli rockowej DC Talk, a od 2001 r. nagrał osiem solowych albumów. Jego kawałki trafiały na ścieżki dźwiękowe wielu filmów, m.in. "Szybcy i wściekli: Tokio Drift", "Agent XXL 2", "Bez kompromisów". Ma na swoim koncie trzy nagrody Grammy, dwie Billboard Music Awards i American Music Awards.

Truett McKeehan próbował swoich sił jako raper, nagrywający pod pseudonimami TRU, Shiloh i Truett Foster.

- Przeprowadził się do Los Angeles, robi muzykę i żyje na własny rachunek. Ale patrzenie, jak przez to przechodzi i zbiera siniaki, nie jest łatwe – mówił ojciec Truetta kilka tygodni przed jego śmiercią. Po jego wyprowadzce nagrał kawałek "Scars" ("Blizny").

d3lqtno

- Tak zmienia się życie. Dzięki tej piosence chcę tylko, żeby wiedział, że nie jest sam – mówił tobyMac.

d3lqtno

Podziel się opinią

Share
d3lqtno
d3lqtno