Trwa ładowanie...

Tola Szlagowska - co się stało z wokalistką Blog 27?

Tola Szlagowska ponad dekadę temu była jedną z największych gwiazd. Mając zaledwie 12 lat, zaistniała śpiewając w zespole Blog 27. Co się stało z wokalistką i jak teraz wygląda?

Tola Szlagowska - co się stało z wokalistką Blog 27?Źródło: East News
d2iswfy
d2iswfy

Tola Szlagowska i sukces zespołu Blog 27

Tola Szlagowska zyskała popularność jako połowa duetu Blog 27, który współtworzyła ze swoją przyjaciółką Alicją Boratyn. W 2005 r. w wieku zaledwie 12 lat zespół zdobył rozgłos dzięki coverowi przeboju "Uh La La La" Alexii. W tym samym roku dziewczyny wydały debiutancki album, który promował singiel "Hey Boy". Rok później ich sława przeniosła się poza granice Polski. Wokalistki ruszyły nawet w trasę koncertową po Europie z niemiecką grupą Tokio Hotel, która ówcześnie miała status supergwiazd.

W październiku 2006 roku doszło do rozłamu w grupie. Alicja Boratyn próbowała rozpocząć karierę solową, a Blog 27 pozostał projektem wyłącznie należącym do Szlagowskiej. Pod banderą zespołu wyszedł jeszcze jeden album, a Tola wystąpiła także w serialu "39 i pół".

Tola Szlagowska - co się stało z wokalistką?

Po zakończeniu działalności Blog 27, Tola Szlagowska wyjechała do Stanów Zjednoczonych w celu zdobycia wykształcenia muzycznego. Mieszkając za oceanem, jej muzyka uległa całkowitej metamorfozie. Artystka zaczęła skupiać się na bardziej alternatywnych brzmieniach. Również jej wizerunek uległ całkowitej przemianie. Wokalistka nie spoczywa na laurach i zapowiada nawet solowe wydawnictwo.

d2iswfy

- Nagrywam w Los Angeles ze znajomym teamem producenckim i w Warszawie z tutejszym producentem i muzykami. Płyta jest trochę tu trochę tam, tak jak ja. Mam nadzieję, że uda mi się ją skończyć do jesieni - mówiła Tola w 2017 roku.

Rok temu do sieci trafił klip do utworu "Atmosphere", który zapowiada nadchodzący album Toli pt. "Subtitles".

d2iswfy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iswfy