Trwa ładowanie...
d2eijjt

Tom Hanks zachowuje dobry humor w izolatce. Pokazał, co je

Hollywoodzki aktor wraz z żoną są zarażeni koronawirusem. Przebywając w szpitalu, informują fanów przez social media, jak się czują.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Hanks jest zarażony koronawirusem.
Tom Hanks jest zarażony koronawirusem. (Getty Images)
d2eijjt

Tom Hanks i Rita Wilson ogłosili w środę 12 marca, że uzyskali pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Aktor przebywa z żoną w Australii. Od najbliższego poniedziałku miał rozpocząć prace na planie filmu o Elvisie Presleyu.

Małżeństwo zostało poddane szpitalnej kwarantannie. Zapewniają, że wciąż czują się względnie dobrze. Hanks napisał, że on i jego żona przed badaniem czuli się nieco zmęczeni, jakby byli przeziębieni oraz odczuwali bóle ciała. Rita miała także dreszcze oraz lekką gorączkę.

Zobacz: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Aktor zachęca swoich fanów, aby słuchali się ogólnych zaleceń lekarzy oraz rządu. Podziękował też wszystkim osobom, które pomagają mu w odzyskaniu zdrowia.

d2eijjt

W ramach poprawy nastroju Tom Hanks opublikował na Instagramie zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Pokazał na nim zawartość swojego talerza. Okazuje się, że gwiazda odżywia się jak rodowici Australijczycy - zjada kanapki z popularną pastą warzywną Vegemite. W posiłku towarzyszyła mu maskotka kangura, trzymającego flagę Australii.

Widocznie Tom Hanks czuje się dobrze zaopiekowany przez Australijczyków.

d2eijjt

Podziel się opinią

Share

d2eijjt

d2eijjt