Trwa ładowanie...
tom jones

Tom Jones trafił do szpitala. "Stan jego zdrowia określany jest jako dobry"

Tom Jones był zmuszony odwołać koncert w Chester Racecourse po tym, jak trafił do szpitala. Jak się okazuje, 78-letni piosenkarz zmaga się z infekcją bakteryjną.

Share
Tom Jones trafił do szpitala. "Stan jego zdrowia określany jest jako dobry"
Źródło: Getty Images
d1gtf02

Na Twitterze Toma Jonesa pojawiło się oświadczenie, z którego wynika, że piosenkarz jest zasmucony koniecznością odwołania koncertu.

"Sir Tom Jones ma infekcję bakteryjną i jest leczony w szpitalu. Stan jego zdrowia określany jest jako dobry. (...) Jest mu bardzo przykro i jest rozczarowany, że nie może dziś wieczorem wystąpić, szczerze przeprasza za niedogodności" - czytamy.

Sam Tom Jones przeprosił za całą sytuację, pisząc: "Najgorsze jest to, że zawiodłem wszystkich. Wiem, że wielu z was pokonało znaczne odległości z przyjaciółmi i rodziną, i które wymagały sporo wysiłku. (...) Szczerze dziękuję za wsparcie i zrozumienie".

d1gtf02

To nie pierwszy raz, kiedy Tom Jones musiał przełożyć koncert w związku z problemami zdrowotnymi. We wrześniu 2017 r. odwołał swoją trasę po Stanach Zjednoczonych zaledwie pięć dni przed jej rozpoczęciem. Piosenkarz przeszedł wówczas operacje wymiany stawu biodrowego.

d1gtf02

Podziel się opinią

Share
d1gtf02
d1gtf02