Trwa ładowanie...
d45afq4

Tomasz Kammel pokazał mieszkanie. Luksusowe wnętrza

Tomasz Kammel pochwalił się dużym salonem. Jego biblioteczka robi imponujące wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Kammel
Tomasz Kammel (Facebook.com, Fot: Tomasz Kammel)
d45afq4

Tomasz Kammel nie jest gwiazdą, która chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. W branży słynie ze swojego profesjonalizmu i z tego, że jest skryty w kwestiach związanych z życiem poza zawodowym. Jest za to aktywny w mediach społecznościowych, gdzie trochę odkrywa swój świat przed fanami. Ale na własnych zasadach.

Ostatnio prezenter wziął udział w internetowej zabawie zorganizowanej przez Macieja Dowbora i Joannę Koroniewską - "Domówka u Dowborów". Dziennikarz i aktorka chętnie zapraszają do udziału w przedsięwzięciu inne znane osobistości. Tym razem wybrali Tomasza Kammela.

ZOBACZ: Tomasz Kammel stanął w obronie społeczności LGBT

Impreza u Dowborów ma raczej charakter nieformalny, dlatego fani mogą poznać swoich idoli z zupełnie innej strony. Dziennikarz pokazał np. swój apartament. Mieszkanie Kammela jest dosyć duże.

d45afq4

Przeczytaj: Tomasz Kammel stęskniony i szaleńczo zakochany. Pokazał zdjęcie z partnerką

W środku dominują szarości, a na półkach poustawiane są książki i stylowe dodatki. Centralną część salonu wypełnia duża kanapa, gotowa na przyjęcie sporej liczby gości.

Fani są pod wrażeniem stylowych wnętrz Kammela. Nie mogą wyjść z podziwu i zachwalają też jego obszerną biblioteczkę.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d45afq4

Podziel się opinią

Share

d45afq4

d45afq4