Trwa ładowanie...
d3nqsst

Tomasz Kammel stęskniony i szaleńczo zakochany. Pokazał zdjęcie z partnerką

Tomasz Kammel dobrze chroni swoją prywatność. Gdy jego związek z Katarzyną Niezgodą przestał istnieć, prezenter nie chwalił się randkami. Teraz jednak znów jest zakochany, więc na jego instagramowym profilu zaczęły pojawiać się urocze obrazki.
Share
Tomasz Kammel znów jest zakochany
Tomasz Kammel znów jest zakochanyŹródło: ONS.pl
d3nqsst

Tomasz Kammel przez dłuższy czas był partnerem Katarzyny Niezgody. W 2015 r. dziennikarz i bizneswoman zerwali po 10 wspólnie spędzonych latach. Fani Kammela zastanawiali się, kiedy ten jeden z najsympatyczniejszych prezenterów TVP znów będzie w szczęśliwej relacji. Na dobre wieści trochę trzeba było poczekać. Mniej więcej w połowie 2019 r. stało się jasne, że 48-latek już nie jest sam, jednak doniesienia opierały się głównie na plotkach i życzeniach wielbicieli Tomasza. Ale koniec z domysłami - Kammel w końcu dał znać, że jest zakochany.

Ostatnio Kammel na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcia, na którym widać go przytulającego tajemniczą kobietę. Napisał: "Czekał, czekał i się doczekał # PS. A ten z przystanku (dwa zdjęcia wstecz) dalej leży. #miami #happy #besamemucho #szkieletor". Nie zabrakło też emoji z buziakiem i ogniem. Czyli coś jest na rzeczy.

W swoim nowym wpisie Kammel nawiązał do postu sprzed dwóch dni: "Gdy ty czekasz na jej przyjazd trzeci dzień, a on trzeci rok".

Nowa partnerka dziennikarza podobno tak jak poprzednia ma na imię Katarzyna. Spotykają się od niecałego roku, a o ich związku "Super Express" napisał w maju 2019 r. Teraz partnerzy spotkali się w Miami. Pod ich wspólnym zdjęciem z lotniska natychmiast zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

d3nqsst

A co słychać u eks Kammela? Katarzyna Niezgoda nadal robi karierę, prowadzi też profil na Instagramie, na którym pokazuje swoje zdjęcia po małej wizerunkowej przemianie.

d3nqsst

Podziel się opinią

Share
d3nqsst
d3nqsst