Trwa ładowanie...

Tomasz Kammel pokazał tatę i dużo młodszego brata. Nie mieszkają w Polsce

Tomasz Kammel jest rozchwytywanym prezenterem i popularnym dziennikarzem, ale to nie oznacza, że przez pracę nie ma czasu dla rodziny. Ostatnio pochwalił się zdjęciem z tatą i dużo młodszym bratem.

Tomasz Kammel pokazał tatę i dużo młodszego brata. Nie mieszkają w PolsceŹródło: ONS.pl
d14309c
d14309c

Tomasz Kammel raczej stroni od ujawniania szczegółów swojego prywatnego życia. Kilka lat temu, gdy jego związek był na świeczniku, dziennikarz sparzył się. Teraz unika chwalenia się tym, co dzieje się u niego poza pracą. Ale czasem robi wyjątek. Kammel tak cieszył się z wizyty u najbliższych, że pokazał fanom rodzinną fotkę. Pozował do niej z tatą i bratem. Synów Kammela starszego dzieli aż 25 lat. Ale bracia utrzymują ze sobą kontakt, a Tomasz zawsze wypowiada się miło o Fryderyku.

Tomasz i Fryderyk są przyrodnimi braćmi. 23-latek mieszka z ojcem poza granicami Polski. Kammel, publikując rodzinny portret, zaznaczył również miejsce spotkania - Egglburger See. To największe jezioro w okręgu Ebersberg w Górnej Bawarii w południowych Niemczech. Dziennikarz pojechał do najbliższych na weekend. Na dłuższy pobyt nie mógł sobie pozwolić ze względu na zobowiązania zawodowe.

Manuela Michalak: Rodzice wychowali mnie bezstresowo

"Fajnie było, ale trzeba wracać #niedzielna #szarlotka #mniam" - napisał. "Z rodzinką najlepiej", "Niestety, wszystko, co fajne szybko mija" - pisali internauci w komentarzach do ujęcia. Ponieważ Kammel nie dał znać, kto znajduje się na zdjęciu, niektórzy fani prezentera nie byli pewni, czy najmłodszy z mężczyzn to brat Tomasza, czy może... syn.

Ze względu na różnicę wieku pomiędzy braćmi pytania o pokrewieństwo były uzasadnione. Fryderyk przyszedł na świat w 1996 r., kiedy Tomasz robił już karierę w show-biznesie.

Pod koniec 2018 r. Kammel pokazał archiwalne zdjęcia z bratem. Wyglądał przy nim raczej jak młody tata. Pisał wtedy o bracie, którego nazywa Frederikiem - "ten mały srajdek". Widać, że różnica wieku nie wpłynęła na więź, jaka zawiązała się między rodzeństwem. Teraz obaj panowie są dorośli i wciąż lubią się spotykać.

d14309c

Frederik Kammel jest studentem, hobbystycznie zajmuje się programowaniem i grafiką komputerową. W tym roku skończy 24 lata, a jego starszy brat 49, ale trzeba przyznać, że na swój wiek absolutnie nie wygląda.

Tomasz Kammel ONS.pl
Tomasz Kammel Źródło: ONS.pl
d14309c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14309c