Trwa ładowanie...

Tomasz Karolak komentuje słynną sesję z owcą. "Stado insektów dotkliwie mnie pokąsało"

Tomasz Karolak wykazał się wyjątkowo dużym dystansem do siebie. Żartobliwie skomentował jedną z najgłośniejszych sesji zdjęciowych z własnym udziałem.

Share
Tomasz Karolak komentuje słynną sesję z owcą. "Stado insektów dotkliwie mnie pokąsało"Źródło: East News
dq0fkan

Magazyn "Vogue Polska" ma bardzo dobrą informację dla fanów mody. Już wkrótce na rynek trafi męska edycja najbardziej szanowanego pisma modowego na świecie. Co więcej, pierwszy numer ukaże się w kioskach z kilkoma różnymi okładkami.

Na jednej z nich będziemy mogli popodziwiać światowej sławy modela Jona Kortajarenę. Model na okładkowej sesji czule trzyma owieczkę.

Jednak okładka pierwszego numeru męskiego wydania "Vogue Polska" nie jest niczym nowym.

dq0fkan

Przypomnijmy, że 10 lat temu Tomasz Karolak wystąpił w bliźniaczo podobnej sesji zdjęciowej dla magazynu "Viva!". Na jego barkach także spoczęła owca. Zresztą, spójrzcie sami:

Podobieństwo wychwycił fanpage Celebook na Instagramie. Co więcej, pod porównaniem tych zdjęć udostępnionych przez profil, aktor ochoczo skomentował sesję zdjęciową sprzed dekady.

"Całe wtedy stado insektów najróżniejszych, z owieczki tej pochodzących, wdarło się mi za kołnierz i mnie dotkliwie pokąsało... Stąd ten grymas... - napisał Tomasz Karolak w rozpoznawalnym dla siebie tonie.

Który z panów bardziej podoba wam się w sesji z owieczką? Tomasz Karolak czy Jon Kortajarena?

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz o zawodzie modelki w wieku emerytalnym

Na pozostałych okładkach pierwszego męskiego wydania "Vogue Polska" zobaczymy Jerzego Skolimowskiego oraz Jakuba Józefa Orlińskiego.

dq0fkan
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dq0fkan
dq0fkan