Trwa ładowanie...
d2jzym8

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znowu razem?! To już istna telenowela

Według "Super Expressu" Karolak ponownie zszedł się z matką swoich dzieci. Tabloid nazywa ten związek "włoskim małżeństwem", a nam się wydaje, że to para, która zna się już jak łyse konie!
Share
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znowu razem
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znowu razemŹródło: ONS.pl
d2jzym8

Kołakowska, funkcjonująca w show-biznesie albo jako modelka, albo jako stylistka, a głównie jako "była Karolaka", wybaczyła ojcu swoich pociech już wszystko.

Poznali się na planie serialu Kryminalni. Karolak związany był wówczas od sześciu lat z Magdaleną Boczarską. Nie zniechęciło go to jednak do romansu z koleżanką z planu. Romans zaowocował ciążą Kołakowskiej i rozstaniem z Boczarską, która nie dała się przekonać aktorowi, że to tylko jeden nic nieznaczący skok w bok, choć Karolak prosił ją o przebaczenie na łamach "Faktu"!

ZOBACZ WIDEO: #gwiazdy: Kożuchowska namawia Karolaka, by wrócił do Kołakowskiej. Znów jej posłucha?

- Violka też miała trudny okres w życiu. Okazało się, że nadajemy na tych samych falach. Mieliśmy romans, ale obecnie jesteśmy już tylko dobrymi kumplami - mówił w tabloidzie. Wkrótce na świat przyszła mała Lenka. Jej narodziny wcale nie były jednak początkiem rodzinnej sielanki. Karolak i Kołakowska nie zamieszkali razem, ale utrzymywali poprawne relacje dla dobra dziecka. Choć Kołakowska miała nadzieję, że dla córki Karolak zwiąże się z nią, to niestety się przeliczyła...

d2jzym8

Po latach w wywiadzie dla magazynu "Viva!" wyznała, że zawiodła się na Karolaku, zanim jeszcze Lenka pojawiła się na świecie. Gdy była w zagrożonej ciąży, Karolak, zamiast poświęcić jej należną uwagę i otoczyć opieką, poświęcał się pracy na planie serialu "39 i pół".

- Dwa razy leżałam na oddziale patologii ciąży i dwa miesiące w domu. Wpadali przyjaciele, pomagali. Mała urodziła się dzięki temu tylko trzy tygodnie przed terminem - opowiadała rozżalona Kołakowska. Później, gdy Lenka miała 8 miesięcy, wyjechał do Pakistanu na "wyprawę życia".

PRZECZYTAJ: 24 tys. alimentów. Tomasz Karolak wspiera finansowo była partnerkę i dzieci

Niestety, praca na planie serialu "39 i pół" przyniosła więcej kłopotów, niż Kołakowska mogła się spodziewać... Podczas pracy nad tasiemcem Karolak poznał Magdalenę Lamparską. W serialu Magda wcielała się w rolę dziewczyny jego syna, a w prawdziwym życiu została jego partnerką, mimo aż 17 lat różnicy wieku.

d2jzym8

To nie przeszkodziło Tomkowi w zostaniu ojcem drugiego dziecka Violi. Aktor nie zamieszkał z rodziną, a modelka walczyła w mediach z wizerunkiem "opuszczonej kobiety". opowiadając o "samodzielności" i "samoświadomości".

- Nigdy jednak nie powiem, że Tomek jest zły. Mogę ewentualnie powiedzieć, że bywa okropny. (śmiech) Nie oceniam, nie oskarżam. Po prostu uczę się z tym żyć - mówiła 6 lat temu w wywiadzie. W tym samym wywiadzie (udzielili go wspólnie!) Karolak powiedział, że na święta życzy jej... by znalazła męża.

PRZECZYTAJ: 11-letnia córka Tomasza Karolaka zaskakuje swoją urodą! Dumny tata pozuje z nią na jej Instagramie

Cóż, życzenie się najwyraźniej nie spełniło. Bo teraz "Super Express" donosi, że Karolak i Kołakowska znowu się spotykają.

- Sporo tutaj było kreacji mediów, dlatego postanowiliśmy w ogóle o tym nie rozmawiać - ucina rozmowę aktor.

Najwyraźniej należy po prostu przyjąć, że tych dwoje nie może bez siebie żyć. A Viola postanowiła po prostu wiernie czekać.

d2jzym8

Podziel się opinią

Share
d2jzym8
d2jzym8