Trwa ładowanie...
d1r9l5b

Tomasz Karolak żegna się ze swoim teatrem: "Szykujemy wielkie teatralne święto"

Tomasz Karolak będzie musiał pożegnać się miejscem, gdzie dotychczas znajdował się Teatr IMKA. Aktor opublikował zdjęcie w pustym pomieszczeniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Karolak żegna się ze swoim teatrem: "Szykujemy wielkie teatralne święto"
Tomasz Karolak żegna się ze swoim teatrem: "Szykujemy wielkie teatralne święto" (ONS.pl)
d1r9l5b

Jakiś czas temu Tomasz Karolak musiał zmierzyć się z problemami finansowymi w Teatrze IMKA, które nasiliły się, gdy również w Polsce pojawiła się pandemia koronawirusa. Z tego powodu aktor był zmuszony odwołać wszystkie spektakle i premiery. Dotychczasowa umowa najmu z ZHP, czyli właścicielem budynku przy ul. Konopackiej 6, wygasa 30 czerwca. Od 1 lipca scenę wynajmować będzie spółka Grażyny Wolszczak i Joanny Glińskiej Prime Invest. Będą tam prowadzić działalność swojego teatru.

ZOBACZ TAKŻE: Grażyna Wolszczak zabrała syna do "Ameryka Express": "Trochę obciach, że pojechał z mamą"

Jak się okazało, prywatny teatr IMKA należący do Tomasza Karolaka boryka się jeszcze z dodatkowymi problemami. Oprócz zajęcia siedziby przez fundację Grażyny Wolszczak, dawali o sobie znać również wierzyciele. Według Roberta Dowhana aktor wciąż zalega mu z płatnością 90 tys. złotych. W październiku 2019 r. senator nagłośnił sprawę niewywiązywania się Tomasza Karolaka z zaciągniętych zobowiązań finansowych. Na konto senatora wszedł komornik.

d1r9l5b

Natomiast fani IMKI mogą odetchnąć. Tomasz Karolak, 21 maja, poinformował za pośrednictwem Instagrama, że od następnego dnia teatr rozpoczyna kolejny rozdział swojej działalności. Tym razem w zupełnie nowym miejscu.

"Ostatnie chwile w moim teatrze IMKA. Od jutra nowe miejsce i nowa droga. Dzięki, że jesteście ze mną. Nie zawiedziemy i szykujemy wielkie teatralne święto" - napisał aktor.

d1r9l5b

Podziel się opinią

Share

d1r9l5b

d1r9l5b