Trwa ładowanie...
d23dy0h

Tomasz Oświeciński o Katarzynie Figurze: "Jako młody chłopak wzdychałem do niej"

Tomasz Oświeciński w jednej z ostatnich rozmów został zapytany o swoje wspomnienia filmowe z młodości. Aktor przyznał, że jako nastolatek zakochał się w Katarzynie Figurze i wielbi ją po dziś dzień. Uznawał ją przed laty za ideał kobiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Oświeciński do dziś wspomina, jak zachwycał się Katarzyną Figurą
Tomasz Oświeciński do dziś wspomina, jak zachwycał się Katarzyną Figurą (East News)
d23dy0h

Katarzyna Figura przez wielu jest uznawana za polski symbol seksu lat 80. i 90. XX w. Tytuł ten zawdzięcza występom w filmach "Pociąg do Hollywood" (za rolę Marioli Wafelek otrzymała Złotą Kaczkę od miesięcznika "Film") i "Kingsajz". Tomasz Oświeciński szczególnie dobrze wspomina drugi z tych filmów, dzięki któremu zafascynował się Figurą.

- Pamiętam, jak chwaliła się tam swoim przepięknym ciałem. Jako młody chłopak wzdychałem i mówiłem: "Boże, jaka ona jest piękna!". Nic, tylko się w niej kochać - powiedział w rozmowie z "Faktem".

ZOBACZ TEŻ: Blanka Lipińska ostro o pomyśle rządu nt. pornografii. "Nie po to ich dziadkowie walczyli"

Aktor dodał, że Figura jest dla niego ideałem kobiety i ubóstwia ją do dzisiaj. - Ona jest dla mnie ikoną seksapilu - mówił.

d23dy0h

Oświeciński uznał też, że polscy filmowcy powinni przypomnieć jeszcze o Figurze i znaleźć dla niej odpowiednią rolę. - Dziś młode aktorki udzielają się w internecie i przyćmiewają popularnością starsze koleżanki. Trzeba jednak pamiętać o ikonach seksu takich jak ona. Ja jej nigdy nie zapomnę - stwierdził z sentymentem.

Katarzyna Figura ma wystąpić w tym roku w czarnej komedii "Masażysta", którą wyreżyseruje Małgorzata Szumowska.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

d23dy0h

Podziel się opinią

Share

d23dy0h

d23dy0h