Trwa ładowanie...

Tomasz Oświeciński wydał fortunę na auto. Pojazd robi wrażenie

Patryk Vega sowicie opłaca gwiazdy swoich filmów. Tomasz Oświecińśki wydał właśnie kilkaset tysięcy złotych na nowe auto.

Share
Tomasz Oświeciński wydał fortunę na auto. Pojazd robi wrażenie
Źródło: ONS.pl
d3c0dc2

Tomasz Oświeciński zyskał popularność dzięki rolom w filmach Patryka Vegi. Po raz pierwszy zrobiło się o nim głośno po premierze "Służb specjalnych". Z czasem wyrósł na "etatowego" aktora tego reżysera. Prawdziwą gwiazdą został po zagraniu w dwóch częściach słynnego "Pitbulla" - "Nowych porządkach" i "Niebezpiecznych kobietach". Z czasem zaczął angażować się też w inne projekty. Dostał angaż w serialu "M jak miłość", wystąpił również w programie "Agent-Gwiazdy".

Ostatnie lata intensywnej pracy przed kamerą sprawiły, że Oświeciński nie musi martwić się o pieniądze. Stara się inwestować, by zabezpieczyć finansowo swoją córkę Maję, ale zdarza mu się też spełniać swoje zachcianki. Jak donosi "Super Express", aktor nabył właśnie nowy samochód, Land Rovera Discovery HSE Luxury. Za takie cacko trzeba zapłacić ponad 320 tys. zł!

d3c0dc2

Luksusowe auto terenowe nie tylko świetnie się prezentuje. Maksymalna prędkość samochodu waha się od 200 do 210 km/h. Pojazd rozpędza się do setki w 8,7 sek. Podoba się wam nowa zabawka Oświecińskiego?

d3c0dc2

Podziel się opinią

Share
d3c0dc2
d3c0dc2