Trwa ładowanie...
d1obr1b

Tomasz Stockinger nie lubi samotności. Aktor ma nową sympatię, to była żona Piotra Polka

O jego romansach od lat krążą legendy. Jeszcze niedawno był łączony z młodszą o 30 lat dziennikarką. Jednak aktor nie próżnuje i ostatnio pojawił się na salonach z nową towarzyszką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Stockinger znów zakochany
Tomasz Stockinger znów zakochany (ONS.pl)
d1obr1b

Gwiazdor "Klanu" nigdy nie był zbyt stały w uczuciach. Spotykał się m.in. ze studentką oraz znaną warszawską prawniczką. Za każdym razem, kiedy pojawia się publicznie w otoczeniu nowej kobiety, wzbudza niemałe zainteresowanie. Nie inaczej było podczas premiery w Teatrze Kamienica. Stockingerowi towarzyszyła aktorka Magda Wołłejko. Jak dowiedział się "Super Express", para przez cały wieczór nie szczędziła sobie czułości.

- Śmiali się i flirtowali. A po spektaklu wyszli z teatru pod rękę, odjechali jednym autem - powiedział w rozmowie z tabloidem jeden z pracowników teatru.

d1obr1b

Aktorzy podobno znają się od lat. Mieli okazję kilkukrotnie ze sobą pracować, jednak uczucie zrodziło się między nimi dopiero niedawno. Wołłejko przez 11 lat była żoną Piotra Polka, który porzucił ją dla swojej menedżerki. Ciekawe, czy u boku Stockingera będzie miała więcej szczęścia.

d1obr1b

Podziel się opinią

Share

d1obr1b

d1obr1b