Trwa ładowanie...
dws8o50

Tomasz Stockinger przeszedł operację. Aktor wraca do zdrowia

Ostatnio Tomasz Stockinger przeszedł zapalanie płuc. Aktor nie wyleczył choroby do końca i pojawiły się komplikacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Stockinger
Tomasz Stockinger (Materiały prasowe)
dws8o50

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Tomasz Stockinger ma poważne problemy ze zdrowiem. Nawet przyjaciele z produkcji "Klanu", serialu, z którym związany jest już ponad 20 lat, nie mieli pojęcia, że coś mu dolega. Aktor od zawsze prowadził zdrowy styl życia i uprawiał liczne sporty.

Gwiazdor nie chciał nikomu zawracać głowy swoimi problemami. Był pewien, że sam poradzi sobie z przeziębieniem. Nie spodziewał się, że dolega mu coś poważniejszego.

ZOBACZ: Stockinger o Agnieszce Kotulance

W końcu zgłosił się do lekarza, który zdiagnozował u Stockingera ostre zapalenie płuc. Aktor musiał odwołać wszystkie zaplanowane zobowiązania zawodowe, aby dojść do pełni sił. Z zapaleniem płuc Tomasz Stockinger uporał się bardzo szybko.

dws8o50

Według najnowszych informacji, gwiazdor walczy z chorobą serca. Schorzenie wykryto, kiedy aktor zgłosił się do lekarza na kontrolę po przebytym zapaleniu płuc. Podczas rutynowych badań, lekarz odkrył wadę zastawkową serca. W związku z tym Stockinger musiał trafić na stół operacyjny.

Przeczytaj: Tomasz Stockinger trafił do szpitala. Dorota Kamińska: Chciałabym, aby wyzdrowiał

W połowie lutego aktor przeszedł zabieg.

- Po udanym zabiegu czuje się dobrze i nie może się doczekać powrotu ze szpitala do domu - twierdzi informator "Życia na gorąco".

Teraz gwiazdor może liczyć na wsparcie swoich bliskich, syna Roberta Stockingera i synowej Patrycji.

dws8o50

Podziel się opinią

Share
dws8o50
dws8o50