Trwa ładowanie...

Tomasz Stockinger przeszedł operację. Aktor wraca do zdrowia

Ostatnio Tomasz Stockinger przeszedł zapalanie płuc. Aktor nie wyleczył choroby do końca i pojawiły się komplikacje.

Tomasz Stockinger przeszedł operację. Aktor wraca do zdrowiaŹródło: Materiały prasowe
dvi1cw5
dvi1cw5

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Tomasz Stockinger ma poważne problemy ze zdrowiem. Nawet przyjaciele z produkcji "Klanu", serialu, z którym związany jest już ponad 20 lat, nie mieli pojęcia, że coś mu dolega. Aktor od zawsze prowadził zdrowy styl życia i uprawiał liczne sporty.

Gwiazdor nie chciał nikomu zawracać głowy swoimi problemami. Był pewien, że sam poradzi sobie z przeziębieniem. Nie spodziewał się, że dolega mu coś poważniejszego.

ZOBACZ: Stockinger o Agnieszce Kotulance

W końcu zgłosił się do lekarza, który zdiagnozował u Stockingera ostre zapalenie płuc. Aktor musiał odwołać wszystkie zaplanowane zobowiązania zawodowe, aby dojść do pełni sił. Z zapaleniem płuc Tomasz Stockinger uporał się bardzo szybko.

dvi1cw5

Według najnowszych informacji, gwiazdor walczy z chorobą serca. Schorzenie wykryto, kiedy aktor zgłosił się do lekarza na kontrolę po przebytym zapaleniu płuc. Podczas rutynowych badań, lekarz odkrył wadę zastawkową serca. W związku z tym Stockinger musiał trafić na stół operacyjny.

W połowie lutego aktor przeszedł zabieg.

- Po udanym zabiegu czuje się dobrze i nie może się doczekać powrotu ze szpitala do domu - twierdzi informator "Życia na gorąco".

Teraz gwiazdor może liczyć na wsparcie swoich bliskich, syna Roberta Stockingera i synowej Patrycji.

dvi1cw5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvi1cw5