Trwa ładowanie...
d4jp3xd

Tomasz Stockinger trafił do szpitala. Dorota Kamińska: Chciałabym, aby wyzdrowiał

Od kilku dni media donoszą, że Tomasz Stockinger znika z "Klanu" z powodu zdrowia. Aktor walczy z powikłaniami po przewlekłym zapaleniu płuc. Wszystko to wymaga odsunięcia pracy na dalszy plan. Jego nieobecność daje się we znaki serialowej małżonce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie wiemy, kiedy Tomasz Stockinger wróci na plan serialu
Nie wiemy, kiedy Tomasz Stockinger wróci na plan serialu (Materiały prasowe)
d4jp3xd

Jak dowiedział się "Super Express”, aktor walczy z powikłaniami po przewlekłym zapaleniu płuc. Znajomy aktora potwierdził, że Tomasz jest w szpitalu w nie najlepszym stanie. Koledzy z "Klanu" bardzo ubolewają nad faktem, że Tomasza zabraknie w najbliższym czasie na filmowym planie. Martwią się o niego i życzą powrotu do zdrowia.

- Choroba Tomka wszystkich nas zaskoczyła. On nigdy nie narzekał na zdrowie. Wręcz przeciwnie, chwalił się świetną kondycją i dobrym samopoczuciem. Jest człowiekiem wysportowanym, dużo gra w tenisa, stosuje dietę. Nic nie wskazywało, że coś jest nie tak - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Dorota Kamińska, która w serialu "Klan" gra jego żonę, Jadwigę.

Zobacz wideo:

- Bardzo mi go brakuje. Między nami jest nić porozumienia i sympatia. Granie z nim to prawdziwa przyjemność. Teraz na planie "Klanu” bez niego jest smutno. Chciałabym, żeby jak najszybciej wyzdrowiał - wyznała aktorka.

Jak się okazuje nieobecność jednej z głównych postaci w serialu nie jest bez znaczenia dla reszty ekipy filmowej. Dorota Kamińska większość scen dzieliła z Tomaszem Stockingerem. A skoro jego zabraknie, to i jej rola może ulec pomniejszeniu.

Zobacz też: Tomasz Stockinger bierze urlop od "Klanu". Wszystko z powodu zdrowia

- Jego nieobecność w serialu pewnie wpłynie na mój wątek i będzie mnie mniej niedługo na ekranie. Mam głównie sceny z Tomkiem - dodała w rozmowie z "Faktem".

d4jp3xd

Gwiazda dodaje jednak, że to sprawa drugorzędna. To, co liczy się najbardziej to powrót do zdrowia kolegi z planu.

- Najważniejsze jest zdrowie Tomka, by doszedł do siebie i do nas wrócił. Nic innego się nie liczy - zapewniła Dorota Kamińska.

Sam aktor nie chciał skomentować tych doniesień. Zamiast odpowiadać na pytania dziennikarzy "Faktu" prosił o spokój i uszanowanie jego prywatności w tym trudnym okresie. Stres przecież nie pomaga w rekonwalescencji. Zwłaszcza przy problemach z sercem.

d4jp3xd

Podziel się opinią

Share
d4jp3xd
d4jp3xd