Trwa ładowanie...
07-02-2017 08:45

Trump stracił ostatniego gwiazdorskiego sojusznika? Kanye West skasował tweety popierające kontrowersyjnego prezydenta

Z portali społecznościowych Kanye Westa zniknęły wszystkie posty wspierające prezydenta USA - Donalda Trumpa. Czy to koniec najdziwniejszej polityczno-celebryckiej przyjaźni ostatnich lat?

Trump stracił ostatniego gwiazdorskiego sojusznika? Kanye West skasował tweety popierające kontrowersyjnego prezydentaŹródło: East News
d27kim0
d27kim0

Tuż przed załamaniem nerwowym Kanye West zaczął otwarcie wspierać Donalda Trumpa w walce o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych. Raper wyrażał sympatie polityczne na koncertach i w mediach społecznościowych, po czym poleciał do Nowego Jorku, by spotkać się z kandydatem republikanów. West naraził wtedy na szwank nie tylko swój wizerunek w oczach fanów, ale także związek z Kim Kardashian, która od początku otwarcie popierała Hillary Clinton. Po wygraniu wyborów przez Trumpa, raper chwalił nowego prezydenta na Twitterze.

- Czuję, że to ważne, by mieć bezpośrednią linię komunikacji z naszym przyszłym prezydentem, jeśli naprawdę chcemy zmiany - napisał West i wymienił także problemy, w sprawie których mógłby wpłynąć na nowego prezydenta USA. - Te problemy to prześladowanie, wsparcie dla nauczycieli, modernizacja kursów szkoleniowych czy przemoc w Chicago.

Donald Trump najwyraźniej rozczarował jednak swoim postępowaniem męża Kim Kardashian. Kanye West już po dwóch tygodniach jego prezydentury wykasował ze swojego konta na Twitterze wszystkie posty z nim związane. Serwis TMZ, powołując się na osoby z otoczenia artysty, potwierdza, że raper jest niezadowolony z postępowania nowego prezydenta i nie zamierza go dłużej popierać - również w mediach społecznościowych.

Jak myślicie, co mogło wpłynąć na tak radykalną zmianę opinii?

Kanye West ONS.pl
Kanye West Źródło: ONS.pl
d27kim0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27kim0