Trwa ładowanie...

Trybson obchodzi urodziny: "Ostatnie dwadzieścia staruszku"

Trybson pokazał się szerszej publiczności już kilka lat temu. Pierwszy sezon "Warsaw Shore", którego był uczestnikiem nagrywany był siedem lat temu. Czas mija bardzo szybko, trudno więc było się zorientować, że Paweł Trybała kończy właśnie 29 lat.

Trybson obchodzi urodziny: "Ostatnie dwadzieścia staruszku"Źródło: ONS.pl
d3lwkzo

2013 rok - wtedy to na ekranach telewizorów zobaczyliśmy "Warsaw Shore" po raz pierwszy. Niektórzy uczestnicy od razu rzucili się widzom w oczy. Jednym z nich był Trybson, który wówczas miał 22 lata. Od tego momentu minęło już siedem lat, a w życiu celebryty wiele uległo zmianie. Przede wszystkim założył szczęśliwą rodzinę. Jego żoną została Eliza - także uczestniczka show MTV. Para ma dwie urocze córki. Trybała diametralnie zmienił swój wizerunek - z imprezowicza przeobraził się w oddanego męża, zaangażowanego ojca i ambitnego sportowca.

Trybson obchodzi już 29 urodziny. Czas rzeczywiście minął niespodziewanie szybko. W ciągu tych siedmiu lat z przebojowego imprezowicza nie zostało wiele. Docenia to jednak jego żona. Eliza trzyma za niego kciuki w każdym momencie życia. Kibicuje mu nie tylko podczas sportowych zmagań, ale też w życiu prywatnym. Razem tworzą świetną parę. Na instagramowym profilu ukochanej Trybsona pojawił się rozczulający post. "Kochanie, życzę Ci przede wszystkim, abyś był zdrowy, a że masz mnie, to więcej Ci do szczęścia nie trzeba. Dzisiaj celebrujemy Twoje 29 urodziny, także ostatnie dwadzieścia staruszku. Mam nadzieję, że Cię dopieściłam pod każdym względem. Kocham Cię tak bardzo mocno!" - napisala Eliza.

My również życzymy Trybsonowi tego, co najlepsze!

d3lwkzo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lwkzo