Trwa ładowanie...

Trzecie "royal baby" w drodze! Dlaczego budzi tak wielkie emocje?

W prasie pojawiły się plotki, że trzecie dziecko Kate i Williama miało być poczęte w Polsce, podczas ich niedawnej wizyty. Dlaczego dzieci rodzące się w brytyjskiej rodzinie królewskiej budzą tak duże emocje? W jaki sposób wpływają na wizerunek pary książęcej? Jakie było dzieciństwo innych członków Royal Family? O tym opowiedzą dr Wioletta Wilk-Reguła, ekspert ds. monarchii brytyjskiej oraz Sandra Hajduk, dziennikarka showbiznesowa. Zobaczcie nasze wideo!

Share
Trzecie "royal baby" w drodze! Dlaczego budzi tak wielkie emocje?
Źródło: East News
d4ateg9

Od 4 września nie mówi się w zasadzie o niczym innym, jak o ciąży księżnej Kate. W poniedziałek Kensington Palace oficjalnie poinformował, że książę William i jego żona spodziewają się trzeciego dziecka. Od razu zaczęto spekulować, kiedy siostra lub brat Jerzego i Charlotty przyjdzie na świat. Pojawił się nawet polski wątek. Czy możliwe, żeby Royal Baby 3 zostało poczęte w czasie wizyty pary książęcej w Warszawie?

- To jest chyba dla nas najbardziej interesujący punkt tej informacji (…) – powiedziała Sandra Hajduk. – Wskazywać może na to również fakt, że para książęca została obdarowana w Polsce dość sugestywnym prezentem. To był pluszak przeznaczony dla niemowląt. Wtedy Kate powiedziała do Williama: „W takim razie musimy się postarać o kolejne dziecko” – podsumowała dziennikarka. A skąd takie zainteresowanie trzecim "royal baby"?

- Należałoby się zapytać, skąd takie duże zainteresowanie monarchią brytyjską. To jest ta rodzina królewska, która zachowała stary ceremoniał, tradycję, czy też dworskie stroje. Ta monarchia, która jest otoczona mgiełką tajemnicy, nie wszystko o niej wiemy, trzyma dystans. To powoduje, że tak nas przyciąga - przyznała dr Wioletta Wilk-Reguła. Zobaczcie całą rozmowę w programie #dziendobryLatoWP.

d4ateg9

Podziel się opinią

Share
d4ateg9
d4ateg9