Trwa ładowanie...
d17eald
Informacja prasowa
Muzyka

Tulia wystąpi w Los Angeles podczas meczu NBA. Wykona hymn USA

Zespół Tulia, z inicjatywy m.in. Marcina Gortata, dwukrotnie wystąpi podczas spotkania LA Clippers i Orlando Magic. Wokalistki wykonają swój najnowszy, autorski utwór "Pali się", a na otwarcie meczu - hymn USA w przygotowanej przez siebie aranżacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zespół Tulia podbija świat
Zespół Tulia podbija świat (Facebook.com)
d17eald

Talent czterech dziewczyn śpiewających folk został dostrzeżony za oceanem, dzięki czemu Tulia będzie pierwszym polskim zespołem w historii, który wystąpi podczas meczu największej ligi koszykarskiej świata. Ogromnym wyróżnieniem jest też zaproszenie wokalistek do wykonania hymnu USA w legendarnej hali w Los Angeles.

Wśród zaproszonych na mecz gości znajdą się światowej sławy sportowcy, aktorzy, producenci muzyczni i filmowi. Sam występ będzie dla zespołu niezwykłą okazją do promocji swojej twórczości oraz polskiej kultury, która obecnie m.in. dzięki produkcji "Zimna wojna" staje się niezwykle popularna w Hollywood i na całym świecie.

d17eald

Grupę Tulia tworzą: Joanna Sinkiewicz, Patrycja Nowicka, Dominika Siepka i Tulia Biczak. W rok od spektakularnego debiutu, zespół wystąpił podczas Gali Fryderyki 2018 u boku Natalii Nykiel i Pianohooligana, wydał swój debiutancki album (który osiągnął status platynowej płyty), zdobył trzy nagrody podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz wystąpił u boku Kasi Kowalskiej podczas Top Of The Top Sopot Festiwal 2018 i na Lato z Radiem Festiwal 2018 w Gdyni.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d17eald

d17eald
d17eald