Trwa ładowanie...
d36dpof
Informacja prasowa
Muzyka

Tulia wystąpi w Los Angeles podczas meczu NBA. Wykona hymn USA

Zespół Tulia, z inicjatywy m.in. Marcina Gortata, dwukrotnie wystąpi podczas spotkania LA Clippers i Orlando Magic. Wokalistki wykonają swój najnowszy, autorski utwór "Pali się", a na otwarcie meczu - hymn USA w przygotowanej przez siebie aranżacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Zespół Tulia podbija świat
Zespół Tulia podbija świat (Facebook.com)
d36dpof

Talent czterech dziewczyn śpiewających folk został dostrzeżony za oceanem, dzięki czemu Tulia będzie pierwszym polskim zespołem w historii, który wystąpi podczas meczu największej ligi koszykarskiej świata. Ogromnym wyróżnieniem jest też zaproszenie wokalistek do wykonania hymnu USA w legendarnej hali w Los Angeles.

Wśród zaproszonych na mecz gości znajdą się światowej sławy sportowcy, aktorzy, producenci muzyczni i filmowi. Sam występ będzie dla zespołu niezwykłą okazją do promocji swojej twórczości oraz polskiej kultury, która obecnie m.in. dzięki produkcji "Zimna wojna" staje się niezwykle popularna w Hollywood i na całym świecie.

d36dpof

Grupę Tulia tworzą: Joanna Sinkiewicz, Patrycja Nowicka, Dominika Siepka i Tulia Biczak. W rok od spektakularnego debiutu, zespół wystąpił podczas Gali Fryderyki 2018 u boku Natalii Nykiel i Pianohooligana, wydał swój debiutancki album (który osiągnął status platynowej płyty), zdobył trzy nagrody podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz wystąpił u boku Kasi Kowalskiej podczas Top Of The Top Sopot Festiwal 2018 i na Lato z Radiem Festiwal 2018 w Gdyni.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d36dpof

Podziel się opinią

Share
d36dpof
d36dpof