Trwa ładowanie...

Tylko u nas. Doda uratuje festiwal w Opolu?

Po tym jak w ubiegłym tygodniu z festiwalu w Opolu wycofało się ponad dwudziestu artystów, reżyser głównych koncertów oraz część ekipy produkcyjnej, jego organizacja stoi pod znakiem zapytania. W mediach pojawiły się plotki, że władze TVP robią wszystko, by podczas 54 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wystąpili Doda i Golec uOrkiestra. Jak dowiedziały się WP Gwiazdy, wokalistka jednak nie pojawi się na deskach amfiteatru opolskiego.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tylko u nas. Doda uratuje festiwal w Opolu?Źródło: ONS.pl
d4c3eim
d4c3eim

Doda miała wystąpić 9 czerwca podczas koncertu "Od Opola do Opola" i miała zastąpić Andrzeja Piasecznego. - TVP było zainteresowane, ale zgłosili się za późno. Doda miała oryginalnie wystąpić w koncercie premier, ale tak się w końcu nie stało i management zdążył już zabukować inne koncerty na te terminy. Poza tym nie byłoby czasu na przygotowanie recitalu. Nie wspominając o atmosferze skandalu, w którą Doda woli się nie wplątywać – zdaje sobie sprawę, jak to by zostało odebrane – zdradza nasze źródło. Próbowaliśmy się skontaktowac z TVP, ale póki co nie udalo się nam uzyskać komentarza.

www.dodaqueen.pl
Źródło: www.dodaqueen.pl

Władze TVP największy problem mają z wypełnieniem luki po "Złotym Jubileuszu Maryli Rodowicz”, który był zaplanowany na 11 czerwca. Jak nieoficjalnie dowiedziały się wirtualnemedia.pl, organizatorzy Festiwalu chcą w tym czasie zorganizować koncert pt. "Wieczór góralski", a jego główną gwiazdą miałby być zespół Golec uOrkiestra. Jednak kontrakt na razie nie został podpisany - dodaje serwis.

d4c3eim

Dodatkowo w Opolu zagości muzyka disco-polo. Do grona muzyków, którzy - dla odmiany - potwierdzili obecność na imprezie, należy zespół Zenka Martyniuka. Manager zespołu w rozmowie z nami potwierdził, że Akcent zagra 9. czerwca w amfiteatrze w Opolu.

Maciej Stanecki, producent i reżyser telewizyjny oraz Członek Zarządu TVP opublikował na Twitterze jednoznaczny wpis, z którego wynika, że Opole jednak się odbędzie. "Ekipy techniczne #TVP w pełnej gotowości przed amfiteatrem w Opolu. #robimyOpole #Opole2017".

Przypomnijmy, że po skandalicznym odsunięciu z występu w Opolu Kayah i Dr Misio, największe gwiazdy polskiej piosenki zrezygnowały z udziału w Festiwalu. Z prowadzenia koncertu "Premier" zrezygnował również Artur Orzech.

d4c3eim

Na festiwalu w Opolu nie wystąpią:

Kayah
Kasia Nosowska
Maryla Rodowicz
Kasia Popowska
Michał Szpak
Andrzej Piaseczny
Dr Misio
Audiofeels
Kasia Cerekwicka
Kombii
Kasia Kowalska
Urszula
Lanberry
Arek Kłusowski
Tatiana Okupnik
Szymon Wydra
Karolina Leszko
Mateusz Ziółko
Pectus
Mesajah
Blue Cafe
Papa D
Natalia Szroeder
Ania Wyszkoni

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4c3eim
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c3eim