ycipk-47w2nh

TYLKO U NAS: Słowikowa: "Zadbam o wygląd więźniarek, by mogły znaleźć pracę"

Media obiega informacja, że była żona szefa pruszkowskiej zakłada fundację, która będzie pomagać więźniarkom. W rozmowie z WP Monika Banasiak komentuje sensacyjne doniesienia, że "zrobi z więźniarek księżniczki".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Banasiak
Monika Banasiak (Facebook.com)
ycipk-47w2nh

Po upadku "Pruszkowa" życie Słowikowej legło w gruzach. Została oskarżona o kierowanie grupą przestępczą i spędziła 2,5 roku w areszcie. Była żona bossa mafii pruszkowskiej Andrzeja Z. przekonała się na własnej skórze, jak ciężka jest odsiadka i z czym wiąże się piekło więzienia. Teraz chce pomóc kobietom w podobnej sytuacji.

- To nie będzie tylko dbanie o wygląd dziewczyn o ich ładne włosy, paznokcie czy makijaż. To byłoby płytkie i beznadziejne. Chodzi o pomoc tym kobietom, które wychodzą, by mogły znów zacząć normalnie funkcjonować w społeczeństwie. One często są z rozbitych rodzin, lub nie mają już rodzin. Chce pomóc im przede wszystkim pod kątem prawnym, medycznym - powiedziała w rozmowie z WP.

ycipk-47w2nh

Słowikowa nie ukrywa jednak, że wygląd ma duże znaczenie dla psychiki skazanych dziewczyn.

- Wiadomo, że jeżeli w więzieniu ma się 7 minut na prysznic w ciągu tygodnia i nie ma czystej pościeli, to gdy wychodzisz, chcesz znów poczuć się kobietą. Kto tam nie był, to tego nie zrozumie. Zadbanie o wygląd pomoże tym kobietom znów poczuć się pewnie, znaleźć pracę - wyznała nam.

Co sądzicie o jej pomyśle?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

ycipk-47w2nh
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-47w2nh

ycipk-47w2nh
ycipk-47w2nh