Trwa ładowanie...

TYLKO U NAS: Znamy tytuł sztuki o Ani Przybylskiej. Co jeszcze wiemy o tym spektaklu?

Długo wyczekiwany musical już niebawem ma swoją premierę. Poznajcie szczegóły!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

TYLKO U NAS: Znamy tytuł sztuki o Ani Przybylskiej. Co jeszcze wiemy o tym spektaklu?Źródło: ONS.pl
d3sj39d
d3sj39d

W warszawskim Teatrze Studio zostanie wystawiony spektakl inspirowany życiem pięknej i utalentowanej aktorki. Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery, ale nam udało się ustalić, jaki sztuka będzie miała tytuł.

- *Na razie zdecydowaliśmy, że spektakl będzie nosić tytuł "P-Aniulka". Do premiery jest jeszcze trochę czasu, dlatego niewykluczone, że zajdą pewne zmiany. *Chcemy, aby wszystko wyszło idealnie. Aktorzy i wszystkie osoby zaangażowane w "P-Aniulkę" wkładają wiele serca i pracy, aby odbiór dzieła był pozytywny i zaskakujący - zdradziła WP Gwiazdy osoba pracująca przy spektaklu.

Co wiemy więcej o tym przedsięwzięciu? Z medialnych doniesień wynika, że ma to być musical, w którym zostaną wykorzystane utwory takich gwiazd jak Ewa Bem, Hanna Banaszak czy Krzysztof Krawczyk.

Największym zaskoczeniem z pewnością jest fakt, że w rolę Anny Przybylskiej wcieli się mężczyzna. Aktorkę zagra Sylwester Sitkowiak, który jest aktorem teatru offowego w Poznaniu. Praktycznie przez całą swoją karierę Sitkowiak wcielał się w postacie kobiecie, ale najnowsza rola z pewnością będzie dla niego ogromnym wyzwaniem.

- Uderzam ogromnym podobieństwem wizualnym, sam zmagam się z nieuleczalną chorobą. Nie jestem zawodowym aktorem. Ania też nie była. Chcę spełnić swoje największe marzenie teatralne jeszcze przed śmiercią - zdradził w jednym z wywiadów Sitkowiak.

d3sj39d

Musical ma nie być odbiciem lustrzanym życia Przybylskiej, a jedynie ukazać historię podobną do tej, którą przeżyła gwiazda.

Wybierzecie się do teatru?

Sylwester Sitkowiak

facebook.com
Źródło: facebook.com

ZOBACZ TAKŻE: Znany reżyser o porównaniach Anny Przybylskiej i Dody

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3sj39d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sj39d