Trwa ładowanie...
d1v97nc

TYLKO WP: Afera po koncercie Don Vasyla. Prokuratura wydała oświadczenie

Jedna z tancerek Don Vasyla zgłosiła na policji, że podczas pobytu w Przasnyszu została wykorzystana seksualnie. Sprawą zajmuje się prokuratura.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Don Vasyl
Don Vasyl (East News)
d1v97nc

Niedawno odbyły się Dni Przasnysza, podczas których wystąpił Don Vasyl wraz z zespołem. Po koncercie wszyscy nocowali w mieście, w którym gościli. Jedna z tancerek Don Vasyla zgłosiła na policji, że podczas wizyty w Przasnyszu została wykorzystana seksualnie. Sprawą zajmuje się ostrołęcka prokuratura, a jak ustaliła Wirtualna Polska, Don Vasyl nie miał o niczym pojęcia.

ZOBACZ TAKŻE: Drugie życie Don Vasyla

Manager zespołu, Marian Kowalewski, o sprawie dowiedział się od nas. Jak ustaliliśmy, Don Vasyl wraz z muzykami był w trasie, przez co nie śledzili bieżącej prasy.

d1v97nc

- To musi być nieporozumienie. Nic się nie stało. Jest Boże Ciało, więc tancerka jest już w domu. Nic mi nie wiadomo o całej sprawie - tłumaczył w rozmowie z WP Don Vasyl.

- Ktoś musiał mieć interes w tym, żeby pokrzyżować nam plany i zrobić antyreklamę. Takie bankiety, gdzie jest alkohol i tańce to norma u nas, i nigdy coś takiego się nie wydarzyło - dodał.

Prokuratura wydała oświadczenie

Po upływie kilku dni skontaktowaliśmy się z prokuraturą.

- Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie o czyn. z art. 198 k.k., tj. doprowadzenie do obcowania płciowego lub poddania się innej czynności seksualnej w związku z wykorzystaniem bezradności osoby pokrzywdzonej. Do zdarzenia miało dojść w nocy z 15 na 16 czerwca 2019 r. w Przasnyszu - czytamy w oświadczeniu Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce dla Wirtualnej Polski.

d1v97nc

Podziel się opinią

Share

d1v97nc

d1v97nc