Trwa ładowanie...

Tymon Tymański ma nową dziewczynę. Internauci pytają o jej wiek

Tymon Tymański dopiero co rozstał się ze swoją żoną, a już znalazł nową partnerkę. Artysta pochwalił się na swoim profilu na Instagramie.

Tymon Tymański ma nową dziewczynę. Internauci pytają o jej wiekŹródło: East News
d8qb81g
d8qb81g

Tymon Tymański rozstaje się z żoną

Tymon Tymański ostatnio jest na język wszystkich serwisów plotkarskich. Dotychczas o artyście pisało się rzadko, jednak w ostatnich dniach za sprawą jego małżeństwa zdobył dość duży rozgłos. Muzyk wyznał, że żyje w otwartym związku ze swoją żoną, Marią Bros. Jak się okazało, kobieta nie wiedziała, że została zawarta między nimi jakakolwiek umowa. Termin “otwarty związek” uznała po prostu za zdradę i postanowiła zakończyć ich relację.

Tymon Tymański i Maria pobrali się w 2013 roku. Doczekali się dwójki dzieci. Artysta po swoim oświadczeniu próbował ratować związek, dodał, że jego słowa o zdradach to żart. Jednak jego słowa nie przekonały małżonki, która ostatecznie domaga się rozwodu.

Tymański ma nową dziewczynę

Muzyk jednak nie musiał zbyt długo czekać na kolejną wybrankę. Ostatnio zaskoczył swoich fanów publikując zdjęcie nowej dziewczyny na swoim profilu na Instagramie. Podpis fotografii o treści “my love” sugeruje, że jest jego nowa miłość.

Jeden z fanów zapytał, czy dziewczyna Tymańskiego jest pełnoletnia. Artysta bowiem był w związku małżeńskim z 20 lat młodszą Marią, a wcześniej spotykał się z 15-letnią Sarą Brylewska, gdy sam miał 33 lata. Tym razem odpowiedział pytającemu, że jego wybranka ma 42 lata.

d8qb81g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8qb81g