Trwa ładowanie...

Uczcili pamięć Piotra Woźniaka-Staraka. Widzowie dowiedzieli się dopiero teraz

Bal Fundacji TVN odbył się 6 września. Jednak dopiero teraz okazało się, że podczas tego wydarzenia uczczono pamięć zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka.

Uczcili pamięć Piotra Woźniaka-Staraka. Widzowie dowiedzieli się dopiero terazŹródło: ONS.pl
dovl39e
dovl39e

Bal Fundacji TVN co roku przyciąga prawdziwe tłumy gwiazd. Impreza odbyła się po raz 10. Pokazywaliśmy wam wtedy na bieżąco, jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie. Furorę robiła Magda Mołek, Anna Lewandowska czy też Grażyna Torbicka. Jednak to nie sukienki i garnitury były tutaj najważniejsze.

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Edward Miszczak: "Trzymamy kciuki za Agnieszkę. Dostała straszne wiadomości"

Z programu "Co za tydzień" dowiedzieliśmy się teraz, że podczas wydarzenia udało się zebrać ponad 2 mln złotych. Licytowano kolacje z gwiazdami czy też unikatowe samochody. Anna Lewandowska przyznała Olivierowi Janiakowi, że poprzednim razem udało jej się wylicytować dla Klary "Pana Tadeusza", który cały czas stoi na półce w ich domu.

dovl39e

W materiale wspomniano, że podczas imprezy uczczono pamięć Piotra Woźniaka-Staraka. W hołdzie zmarłemu producentowi Edyta Górniak i Kuba Badach zaśpiewali wspólnie na scenie "Dziwny jest ten świat".

Wcześniej ze sceny przemawiała Katarzyna Kolenda-Zaleska. Złożyła kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak, a także przyznała, że Piotr był wieloletnim przyjacielem fundacji, licytował przedmioty dla potrzebujących dzieci. Dziennikarka wyznała, że wszystkim brakuje Piotra.

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie 18 sierpnia. Niecały miesiąc później na Instagramie pojawiło się zdjęcie i wpis Agnieszki Woźniak-Starak. W poruszających słowach opowiedziała o zmarłym mężu.

"Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne" - pisała. Z jej wpisu może wynikać, że jeszcze długo nie wróci do pracy w mediach.

dovl39e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dovl39e