Trwa ładowanie...

Ujawniono imiona bliźniaków Beyonce i Jaya-Z. Wreszcie się doczekaliśmy!

Wokalistka jak zawsze zadbała o to, aby imiona jej dzieci były oryginalne i nietypowe. Nawet najbardziej zagorzali fani nie byli w stanie przewidzieć, czym przy tym wyborze będzie kierować się gwiazda.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ujawniono imiona bliźniaków Beyonce i Jaya-Z. Wreszcie się doczekaliśmy!Źródło: ONS.pl
d2cm79b

Beatrice i Shawn - tak miały mieć na imię bliźnięta Beyonce i Jaya-Z. Miały, bowiem jak podaje serwis TMZ, informacje te okazały się jedynie plotkami i pobożnymi życzeniami fanów. Wokalistka od początku miała pomysł, aby nazwać nowo narodzone pociechy znacznie bardziej oryginalnie. Wybór padł na: Rumi i Sir. Skąd to wiemy? Kompania, zajmująca się artystycznymi i finansowymi sprawami gwiazdy i jej męża złożyła pod koniec czerwca dokumenty z imionami maluchów pary w amerykańskim biurze patentowym. Jak możemy dowiedzieć się z urzędowych zapisków, znak towarowy będzie zastrzeżony m.in. dla nazw smoczków, toreb, zabawek, butelek i wózków dla dzieci.

Co ciekawe, wciąż tajemnicą pozostaje płeć najmłodszych pociech Beyonce i Jaya-Z. Choć początkowo spekulowano, że małżeństwo doczekało się syna i córki, imiona dzieci sugerują, że na świat przyszło dwóch chłopców. Ponoć para nazwała malucha Rumi na cześć najwybitniejszego poety sufickiego.

Przypomnijmy, że piosenkarka urodziła bliźnięta 12 czerwca br. w szpitalu w Los Angeles. Amerykańskie media donosiły, że dzieci urodziły się przedwcześnie, a dodatkowo miały żółtaczkę fizjologiczną i musiały być poddawane zabiegom fototerapii. Pod koniec czerwca cała rodzina mogła już opuścić szpital i wrócić do swojej luksusowej posiadłości w Malibu.

Zobacz także: Joanna Jabłczyńska boi się Beyonce

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2cm79b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cm79b