Trwa ładowanie...
d2lj339

Ups! Czyżby Serena Williams właśnie zdradziła płeć dziecka Meghan?

Do powitania na świecie nowego royal baby zostały dosłownie tygodnie, a my wciąż nie wiemy, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Bardzo możliwe, że przyjaciółka księżnej, Serena Williams, wygadała się!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan i Serena Williams przyjaźnią się
Księżna Meghan i Serena Williams przyjaźnią się (Getty Images)
d2lj339

Serena Williams udzielała wywiadu w E! News i została poproszona o rady, jakie ma dla mam oczekujących na przyjście na świat ich pociechy.

- Zaakceptuj to, że będziesz popełniać błędy, nie oczekuj, że będzie idealnie. Nakładamy na siebie za dużą presję - zaczęła tenisistka. Potem dodała:

- Moja przyjaciółka, która jest teraz w ciąży, opowiada o tym, co będzie robić jej dziecko, jakie będzie itd... a ja jej mówię: wierz mi, ona na pewno taka nie będzie.

d2lj339

Szybko zorientowała się, że padło słowo "ona" i zmieniła zdanie.

Williams jest bliską przyjaciółką Meghan, była na jej ślubie i baby shower. Więc istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że jej "ciężarna przyjaciółka" to właśnie księżna Sussex! Czy to wystarczająca poszlaka? Cóż, nam musi wystarczyć. Termin rozwiązania zbliża się wielkimi krokami, mówi się, że dziecko przyjdzie na świat pod koniec kwietnia. Ponoć księżna nie planuje rodzić w tym samym szpitalu, co Diana i Kate. Nie będzie też pozować z noworodkiem przed szpitalem.

Zobacz także: Meghan szykuje się do porodu

d2lj339

Podziel się opinią

Share

d2lj339

d2lj339