Trwa ładowanie...
d6hmm68

Urocze zdjęcie księcia Harry'ego z synem obiegło sieć. Do tej pory było niepublikowane

W Wielkiej Brytanii 16 czerwca obchodzony jest Dzień Ojca. Z tej okazji Meghan Markle i książę Harry pokazali urocze zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan i książę Harry z synem
Księżna Meghan i książę Harry z synem (East News)
d6hmm68

Księżna Meghan i książę Harry 6 maja przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para zerwała z tradycją i świeżo upieczona mama nie pozowała po porodzie fotoreporterom. Do mediów wyszedł książę Harry, który podzielił się rodzinnym szczęściem.

Świat ujrzał Meghan Markle dopiero kilka dni później. Książę Harry, jego ukochana i mały książę spotkali się w swoim domu z dziennikarzami i zapozowali do kilku zdjęć. Narodziny Archiego zrobiły prawdziwą furorę nie tylko w Anglii, ale również na całym świecie.

ZOBACZ: Meghan Markle uciekła przed Donaldem Trumpem? "Jest na urlopie macierzyńskim"

Rodzice bardzo dawkują informacje na temat chłopca. Plotkowano nawet, że Meghan wyprowadziła się do posiadłości swojej przyjaciółki, aby mieć ciszę i spokój.

d6hmm68

Z okazji Dnia Ojca nie mogło jednak zabraknąć uroczego zdjęcia. Zakochani postanowili podzielić się z fanami niepublikowaną dotąd piękną fotką Archiego.

- Szczęśliwego Dnia Ojca! Szczególne życzenia z okazji pierwszego Dnia Ojca dla księcia Sussex - czytamy na oficjalnym profilu księżnej Meghan i księcia Harry'ego.

Piękne zdjęcie wzbudziło zachwyt obserwatorów. Widać na nim, jak książę Harry trzyma w ramionach małego Archiego. Urocze! Zresztą zobaczcie sami.

d6hmm68

Podziel się opinią

Share

d6hmm68

d6hmm68