Trwa ładowanie...
d1bgpr5

Urszula Dudziak: To jest piękne mieć seks z osobą, którą się kocha i szanuje

Urszula Dudziak w szczerym wywiadzie opowiedziała o swoim niezwykłym związku z Bogdanem Tłomińskim. Nie rozumie, dlaczego ludzi dziwi, że w wieku 75 lat uprawiają seks.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Urszula Dudziak
Urszula Dudziak (East News, Fot: East News)
d1bgpr5

Urszula Dudziak jest jedną z najbardziej docenianych polskich wokalistek. W swoim dorobku ma ogromne sukcesy zawodowe. W 2017 r. dostała Fryderyka w kategorii Muzyka jazzowa za całokształt twórczości. Niestety, w jej życiu prywatnym nie zawsze było tak kolorowo.

ZOBACZ TAKŻE: Z tymi co się znają. Urszula Dudziak o mężczyznach swojego życia i wygranej walce z chorobą

Wokalistka jazzowa na swoim koncie wyjazd za karierą do Stanów Zjednoczonych, rozstania z ukochanymi mężczyznami i chorobę nowotworową. Jednak nigdy nie traciła nadziei. Dzisiaj w wieku 75 lat cieszy się prawdziwą miłością.

d1bgpr5

Artystka od zawsze podkreślała, że nigdy nie jest za późno na miłość. 4 lata temu poznała młodszego o 8 lat emerytowanego oficera żeglugi morskiej. W czerwcu 2015 para zaręczyła się.

Dudziak podkreślała wówczas, że nie zdecyduje się na ślub, dopóki w Polsce nie zostaną zalegalizowane związki partnerskie. Słowa jednak nie dotrzymała, bo rok później kolejny raz została żoną.

W najnowszym wywiadzie dla "Vivy!", Urszula opowiada o swoim kipiącym namiętnością związku. Bez ogródek mówi o seksie, którego na co dzień im nie brakuje.

d1bgpr5

- Kochamy seks i jest on nieodłączną częścią naszego szczęśliwego związku. Jest dużo takich par, tylko ludzie wstydzą się o tym mówić. Bo jak to? Ma 75 lat i uprawia seks? Nie wypada. Ale ja cały czas mówię, że nie wypada mówić słowa "nie wypada". Przecież to jest piękne mieć seks z osobą, którą się kocha i szanuje. Jestem za tym, żeby burzyć stereotyp, który jest niesprawiedliwy i krzywdzący - powiedziała wokalistka w wywiadzie.

Zapytany przez dziennikarza Bogdan Tłomiński, po co mężczyźnie kobieta, odpowiada:

- Najbliższy przyjaciel. Ale też nieodgadniony dla mężczyzny człowiek. Ze swoją energią i tajemnicą jest dla mężczyzny dopełnieniem. W związku jest spełnienie. Samotnik nigdy nie jest do końca szczęśliwy.

d1bgpr5

Dudziak nie wyobraża już sobie życia bez ukochanego u boku.

- Jest raźniej, jest milej. Można się wszystkim podzielić. Myśmy się tak dobrali, że lubimy te same rzeczy. Słuchamy tej samej muzyki, podobają nam się te same filmy. Rozmowa z Bogdanem jest fascynująca, wiele rzeczy się od niego uczę, bo on ma wielką wiedzę, kocha historię. A nawet, co odkryłam z rozkoszą, skończył szkołę muzyczną, gra na flecie. Mam zakusy na niego, już słyszę, jak gramy Inwencje dwugłosowe Bacha - powiedziała Urszula w rozmowie z dwutygodnikiem.

Romantyczny wyjazd we dwoje za niewielkie pieniądze? Sprawdź oferty promocyjne na stronie Booking kod rabatowy.

d1bgpr5

Podziel się opinią

Share

d1bgpr5

d1bgpr5