Trwa ładowanie...
d1rhxqc

Urszula Sipińska ubolewa nad zarobkami. "Mam z tego dokładnie zero złotych"

Artystka nie kryje rozczarowania. Choć jej piosenka "Cudownych rodziców mam" stała się hitem na weselach, wokalistka nie dostaje za to żadnego honorarium.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Urszula Sipińska ma powody do zmartwień
Urszula Sipińska ma powody do zmartwień (AKPA)
d1rhxqc

Polskie wesela obrosły już niemal legendą. Nie mogą odbyć się bez alkoholu, muzyki disco polo, konkursów z udziałem pary młodej oraz jednego hitu, który wyciska łzy u gości. Gdy rozbrzmiewa "Cudownych rodziców mam", świeżo upieczeni małżonkowie i ich rodzice z trudem powstrzymują wzruszenie.

Oryginalnie piosenkę wykonuje Urszula Sipińska, która jak donosi "Super Express", za odtworzenie utworu nie otrzymuje ani grosza.

- Utwór ten grany jest głównie na weselach, rzadziej w radiu. A i wtedy zarabiam nie ja, a autorzy tekstu i muzyki - Wojciech Młynarski i Jerzy Konrad. Ja mogę otrzymać tylko za wykonanie. Jeśli to się wykonuje na weselach, śpiewają to kapele, to ja mam z tego dokładnie zero złotych. Gdyby ktoś zapłacił mi chociaż pół grosza za każde wykonanie tej piosenki, to latałabym odrzutowcem. Nie mam nic z popularności tej piosenki - przyznała smutno w rozmowie z tabloidem.

d1rhxqc

Podziel się opinią

Share

d1rhxqc

d1rhxqc