Trwa ładowanie...

"Uwaga" TVN: Dominika Gwit zwierzyła się z nienawistnych opinii na swój temat

Dominika Gwit przyzwyczaiła już media, że chętnie opowiada o swojej tuszy. Tym razem opowiedziała o nienawistnych komentarzach, jakie słyszy pod swoim adresem.

Share
"Uwaga" TVN: Dominika Gwit zwierzyła się z nienawistnych opinii na swój tematŹródło: ONS.pl
d2gphgk

Dominika Gwit rozpoznawalność zyskała głównie dzięki mówieniu o swojej wadze i utwierdzaniu fanów, że akceptuje siebie taką, jaka jest. Jednak za silną osobowością stoi krucha kobieta, która dotkliwie przeżywa negatywne opinie na swój temat.

Dominika Gwit była ostatnio gościem "Uwagi", gdzie opowiedziała o swoim małżeństwie i aktualnym stosunku do własnego wyglądu i zbędnych kilogramów, które jak niejednokrotnie mówiła, lubi.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

- Kompleksów możesz się wyzbyć, tylko kiedy pogodzisz się ze sobą. Kiedy nie będzie ważne, jak wyglądasz, a kim jesteś. Twoje zdrowie jest najważniejsze, ale nie jest zagwarantowane, kiedy będziesz cały czas siedzieć na siłowni i jeść zdrowo - tłumaczyła.

d2gphgk

- Przeszłam w swojej głowie gigantyczną rewolucję, dowiedziałam się, co jest dla mnie najważniejsze. Nie chcę być chuda, chcę być zdrowa. Ludzie, którzy wyzbywają się kompleksów, bo są sobą, są wolni - dodała w "Uwadze".

Aktorka ponad rok temu wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego. Para jest ze sobą szczęśliwa i spełniona. Zresztą, bardzo często mówili o tym w wywiadach.

Niestety, nie wszyscy tak entuzjastycznie odbierają zapewniania o szczęściu przez celebrycką parę. Nie brakuje nienawistnych komentarzy. Internauci nie tylko nie podzielają radości ze względu na udany związek, ale także ze względu na samoakceptację.

- Ludzie mają ogromną potrzebę poczuć się lepsi. Są ludzie, którzy piszą pozytywne rzeczy, a są ludzie, którzy piszą negatywne rzeczy. "Ty durna świnio gruba, pewnie zaraz zeżresz swojego męża". Idę ulicą i myślę: "Gdzie jesteście ludzie? Pokażcie się". Myślę, że ci ludzie zmagają się czasem z ogromnymi kompleksami i depresją, im trzeba pomóc - wyznała Domonika Gwit.

d2gphgk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gphgk