Trwa ładowanie...
d1jgst7

Vanessa Hudgens i Austin Butler rozstali się! Para była ze sobą 8 lat

Vanessa Hudgens, jedna z gwiazd "High School Musical", nie jest już ze swoim partnerem Austinem Butlerem. Z ustaleń mediów wynika, że kryzys w ich związku trwał już od dłuższego czasu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Vanessa Hudgens i Austin Butler rozstali się! Para była ze sobą 8 lat
Vanessa Hudgens i Austin Butler rozstali się! Para była ze sobą 8 lat (Getty Images)
d1jgst7

"High School Musical" stał się przepustką do kariery dla wielu gwiazd. Szczególnie dla Vanessy Hudgens i Zaca Efrona, którzy również zbudowali swój związek poza planem. Para spotykała się ze sobą w latach 2006-2010. Rok po rozstaniu Hudgens związała się z młodszym od siebie Austinem Butlerem, znanym z "Drugiej szansy" czy "Obcych na poddaszu".

ZOBACZ WIDEO:

Vanessa Hudgens i Austin Butler byli parą, która mocno epatowała swoją relacją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od pewnego czasu przestali publikować wspólne zdjęcia, co tylko podgrzało plotki o kryzysie w ich związku.

d1jgst7

Z doniesień magazynu "US Weekly" wynika, że Hudgens i Butler rozstali się po 8 latach. Informację miała potwierdzić bliska osoba z otoczenia gwiazd.

- Vanessa i Austin oficjalnie zerwali. Vanessa opowiada teraz swoim najbliższym o rozstaniu - cytuje informatora "US Weekly".

d1jgst7

Podziel się opinią

Share

d1jgst7

d1jgst7