Trwa ładowanie...
d5sl73z

Vanessa Hudgens kusi seksowną fotką. Atmosfera zrobiła się gorąca

Vanessa Hudgens dała się poznać szerszej publiczności jako gwiazda Disneya. Od premiery "High School Musical" minęło jednak sporo czasu, a aktorka z biegiem lat wygląda tylko lepiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Vanessa Hudngens nie wygląda już jak słodka nastolatka. Dziś jest prawdziwą seksbombą.
Vanessa Hudngens nie wygląda już jak słodka nastolatka. Dziś jest prawdziwą seksbombą. (ONS.pl, Fot: all_image)
d5sl73z

Rozpoczynając swoją przygodę z aktorstwem była bardzo młodą dziewczyną. Szybko zaczęła być rozpoznawalna, a nabierająca tempa kariera spowodowała, że Vanessa Hudgens musiała zrezygnować z uczęszczania do szkoły i rozpocząć nauczanie domowe. Dziś ma już 30 lat i wciąż zachwyca.

Vanessa Hudgens zamieściła na swoim profilu na Instagramie niezwykle seksowne zdjęcie pochodzące z profesjonalnej sesji. Czarne, obcisłe, wycięte body podkreśliło świetną figurę i sprawiło, że aktorka wygląda bosko. Szczupłe ciało od razu zwróciło na siebie uwagę. Trzeba przyznać, że Hudgens ma figurę, której mogłoby jej pozazdrościć wiele nastolatek.

d5sl73z

Nie tylko ciało, ale i twarz aktorki wzbudza zachwyt. Już jako gwiazda Disneya była nazywana jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, ale trzeba przyznać, że upływ czasu jej służy i teraz wygląda genialnie.

A czy Wam podoba się Vanessa Hudgens w takiej odsłonie?

d5sl73z

Podziel się opinią

Share

d5sl73z

d5sl73z
d5sl73z