Trwa ładowanie...
d24i4zu

Vanessa Hudgens kusi seksowną fotką. Atmosfera zrobiła się gorąca

Vanessa Hudgens dała się poznać szerszej publiczności jako gwiazda Disneya. Od premiery "High School Musical" minęło jednak sporo czasu, a aktorka z biegiem lat wygląda tylko lepiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Vanessa Hudngens nie wygląda już jak słodka nastolatka. Dziś jest prawdziwą seksbombą.
Vanessa Hudngens nie wygląda już jak słodka nastolatka. Dziś jest prawdziwą seksbombą. (ONS.pl, Fot: all_image)
d24i4zu

Rozpoczynając swoją przygodę z aktorstwem była bardzo młodą dziewczyną. Szybko zaczęła być rozpoznawalna, a nabierająca tempa kariera spowodowała, że Vanessa Hudgens musiała zrezygnować z uczęszczania do szkoły i rozpocząć nauczanie domowe. Dziś ma już 30 lat i wciąż zachwyca.

Vanessa Hudgens zamieściła na swoim profilu na Instagramie niezwykle seksowne zdjęcie pochodzące z profesjonalnej sesji. Czarne, obcisłe, wycięte body podkreśliło świetną figurę i sprawiło, że aktorka wygląda bosko. Szczupłe ciało od razu zwróciło na siebie uwagę. Trzeba przyznać, że Hudgens ma figurę, której mogłoby jej pozazdrościć wiele nastolatek.

Nie tylko ciało, ale i twarz aktorki wzbudza zachwyt. Już jako gwiazda Disneya była nazywana jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, ale trzeba przyznać, że upływ czasu jej służy i teraz wygląda genialnie.

A czy Wam podoba się Vanessa Hudgens w takiej odsłonie?

d24i4zu

Podziel się opinią

Share
d24i4zu
d24i4zu