ycipk-1yl3eb

Vera Wang ma 70 lat, a ubiera się jak nastolatka. Uwagę zwracają chudziutkie nogi

Vera Wang nie wygląda na swój wiek. Na próżno szukać jakichkolwiek oznak starzenia. Projektantka, choć ma 70 lat, wciąż czuje się nastolatką i udowadnia to na każdym kroku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Vera Wang nie wygląda na swój wiek
Vera Wang nie wygląda na swój wiek (Getty Images)
ycipk-1yl3eb

Vera Wang to projektantka mody pochodząca z Chin. Przez 6 lat pracowała w dziale mody magazynu "Vogue". Po tym czasie zrezygnowała z pracy w prasie i została projektantką u Ralpha Laurena. Po dwóch latach założyła własny butik w Nowym Jorku. Tworzyła stroje dla łyżwiarek figurowych, m.in. dla Nancy Kerrigan i Michelle Kwan, a także suknie ślubne dla gwiazd. W czerwcu 2005 r. otrzymała CFDA i została Projektantką Roku.

ZOBACZ WIDEO: Małgorzata Rozenek o projektach Joanny Przetakiewicz. "To nie jest jednosezonowa moda"

ycipk-1yl3eb

Choć Wang ma 70 lat, nie zamierza przejść na emeryturę. Wciąż tworzy i bryluje na czerwonym dywanie. Jej obecność na imprezach zawsze jest odnotowana przez kolorowe gazety. Powód? To, jak wygląda Vera, często jest tematem ożywionych dyskusji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Rinke Rooyens zakochany w Joannie Przetakiewicz. "Asia to moja dziewczyna z plakatu"

Projektantka absolutnie nie wygląda na swój wiek. Przyglądając się jej twarzy, trudno dopatrzeć się większych zmarszczek. Jej sposób ubierania również nie przypomina garderoby "typowej babci". W szafie Wang królują obcisłe kombinezony, króciutkie szorty, głębokie dekolty i mocno powycinane sukienki.

Uwagę zwraca też niezwykle szczupła sylwetka projektantki. Niektórzy zarzucają Verze, że jest stanowczo za chuda. A co wy sądzicie?

ycipk-1yl3eb
Getty Images
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1yl3eb

ycipk-1yl3eb
ycipk-1yl3eb