Trwa ładowanie...
d2ah2e7

Viki Gabor, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2019, o radzeniu sobie z hejtem

Viki Gabor będzie reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji Junior 2019. 12-letnia wokalistka opowiedziała, jak się z tym czuje i jak radzi sobie z hejtem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiktoria Gabor będzie reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji Junior 2019
Wiktoria Gabor będzie reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji Junior 2019 (Forum)
d2ah2e7

Viki Gabor udzieliła wywiadu Piotrowi Grabarczykowi, w którym opowiedziała, jak się czuje jako reprezentantka Polski w konkursie Eurowizja Junior 2019: - Spełniło się moje marzenie i nie spodziewałam się tego. […] Chcę dobrze wypaść i godnie reprezentować Polskę. Będę się starać w stu procentach.

Jej piosenka "Superhero" spodobała się jurorom i widzom programu "Szansa na sukces Junior", podczas którego wyłaniano reprezentanta Polski na konkurs Eurowizja Junior 2019: - Utwór jest o nas, że jesteśmy bohaterami i między innymi o tym, że trzeba ratować świat, dopóki mamy taką możliwość i razem jesteśmy silniejsi – mówi o piosence Viki.

Zobacz także: Eurowizja Junior: Doda oszalała ze szczęścia po wygranej młodej Polki

Dziewczyna przyznaje, że nie czuje tremy podczas występów: - Na scenie czuję się jak w domu. Kiedy na nią wchodzę, to już w ogóle się nie stresuję.

d2ah2e7

Viki została też zapytana, jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami na jej temat, które pojawiły się po jej występie w "Szansie na sukces Junior":

- Nie przejmuję się hejtem. Oczywiście musi jakiś być, bo wszyscy mają prawo mieć swoje zdanie. Ale tak naprawdę próbuję nie zwracać na to uwagi. Staram się skupiać na dobrych komentarzach, bo one mnie inspirują do dalszej pracy – odpowiedziała.

Viki Gabor zdobyła popularność występując w drugiej edycji "The Voice Kids", gdzie udało się jej zająć 2. miejsce. 12-letnia wokalistka urodziła się w Niemczech, a dzieciństwo spędziła w Polsce. Następnie przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, po czym ostatecznie wróciła do kraju i zamieszkała w Nowej Hucie. Ma już na swoim koncie debiutancki singiel zatytułowany "Time". Teledysk ma już ponad 2 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

* Tu zobaczycie ten wywiad:*

d2ah2e7

Podziel się opinią

Share

d2ah2e7

d2ah2e7