Trwa ładowanie...

Viki Gabor zwyciężyła Eurowizję Junior. Nauczycielka wokalistki zabrała głos

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 i ma powody do radości. Jej sukces skomentowała dyrektorka szkoły i koleżanka.

Viki Gabor zwyciężyła Eurowizję Junior. Nauczycielka wokalistki zabrała głosŹródło: ONS.pl
d441ibc
d441ibc

Viki Gabor zwyciężyła Eurowizję Junior 2019. To ogromny sukces dla Polski i wielka radość dla wszystkich fanów nastoletniej gwiazdy. Bliscy Gabor są niezwykle dumni z jej osiągnięć. W rozmowie z "Faktem" o Wiktorii opowiedziały nam dyrektorka jej szkoły podstawowej oraz jej koleżanka z podstawówki.

- Wiktoria chodzi do naszej szkoły 2 lata i 3 miesiące. Jest uczennicą koleżeńską i otwartą, ale gdy poznaje nowe osoby bywa nieśmiała. Wyróżnia się urodą i gracją. Ma swobodę ruchu, co widać na w-f. Trzeba przyznać, że dobrze posługuje się językiem angielskim. Wyprzedza w tym swoich rówieśników - powiedziała Barbara Wikiera, dyrektor szkoły podstawowej numer 37 w Krakowie.

ZOBACZ: Roksana Węgiel o pokonaniu Dawida Podsiadło: "Ogromny szok"

Co o piosenkarce sądzą jej znajomi?

d441ibc

- Miałam okazję poznać Viki na placu zabaw niedaleko osiedla, na którym mieszka. Przestawiła nas wspólna koleżanka. Viki to bardzo fajna i otwarta dziewczyna. Chodzimy też do tej samej szkoły i widujemy się w przerwach na korytarzu. Opowiadała mi o swoim udziale w programie "The Voice", a także o przygotowaniach do Eurowizji. Trzymałam kciuki za nią, podobnie jak cała szkoła. Wszyscy ją tu bardzo lubią. Konkurs oglądałam z całą rodziną. Krzyczałam na cały głos z radości, gdy ogłosili wyniki. Występ Viki był niesamowity. Dziś tak boli mnie gardło, że prawie nie mogę mówić - powiedziała Daria Florek w rozmowie z tabloidem.

Dzięcięca Eurowizja odbywa się od 17 lat. To pierwszy raz w historii, kiedy ten sam kraj zwyciężył dwa razy z rzędu. Nie da się ukryć, że Viki Gabor zostawiła rywali daleko w tyle i powtórzyła sukces Roksany Węgiel.

Wiktoria Gabor pochodzi z romskiej, uzdolnionej muzycznie rodziny. Przez lata mieszkała w Wielkiej Brytanii. Widzowie poznali ją dzięki udziałowi w programie "The Voice Kids", gdzie zajęła drugie miejsce. Potem wygrała eliminacje do dziecięcej Eurowizji piosenką "Superhero".

d441ibc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d441ibc