Trwa ładowanie...

Viola Kołakowska w konflikcie z Hanną Lis. Poszło o pandemię koronawirusa

Viola Kołakowska starła się w internecie z Hanną Lis. Poróżniło je podejście do pandemii koronawirusa. Zdaniem aktorki cała sytuacja jest niepotrzebnie wyolbrzymiona.

Viola Kołakowska w konflikcie z Hanną Lis. Poszło o pandemię koronawirusaŹródło: ONS.pl
d3p84ji
d3p84ji

Viola Kołakowska twierdzi, że nie ma takiej choroby jak COVID-19, mierzenie temperatury ludziom w każdym możliwym miejscu jest niepotrzebne, a cała teoria o pandemii koronawirusa jest wyolbrzymiona. Aktorka uważa też, że obostrzenia nakładane przez rząd to oznaka nieludzkiego traktowania obywateli. Wyśmiewała także Polaków robiących zapasy. Zadeklarowała również, że nie będzie zakrywać ust i nosa mimo nałożonego obowiązku.

- Instagram ucina zasięgi tym, którzy mówią niewygodne rzeczy i mówią prawdę… Gdy mówią to, czego nie powinni usłyszeć inni. Z 15 tysięcy ludzi, którzy oglądali Intastories, zostało tysiąc. Tylko tyle osób może obejrzeć story - mówiła na nagraniu wrzuconym do sieci.

ZOBACZ TEŻ: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Oburzona jej postawą była Hanna Lis, która ją skrytykowała. "Czy może ktoś wreszcie odciąć internet?" - napisała na InstaStories.

d3p84ji

Do sieci trafiły screeny z rozmowy kobiet. Lis prosiła Kołakowską, by przestała udostępniać nieprawdziwe informacje. Jednak aktorka przyznała, że poczuła się zaatakowana. Możliwe, że to nie koniec konfliktu.

Instagram
Źródło: Instagram
Instagram
Źródło: Instagram
Instagram
Źródło: Instagram
Instagram
Źródło: Instagram

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d3p84ji
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p84ji