Trwa ładowanie...

Waldek Kiepski nie płaci alimentów

Bartosz Żukowski, znany z roli Waldka Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich", nie płaci alimentów. W warszawskim Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa przeciwko niemu.

Waldek Kiepski nie płaci alimentówŹródło: ONS.pl, fot: Paweł Kibitlewski
d27x627
d27x627

Żona Żukowskiego, Ewa Coll, powiedziała "Faktowi", że mąż ciągle unika płacenia na córkę. W 2015 roku sąd nakazał aktorowi wypłacać alimenty w wysokości 2,5 tys. zł. Jednak, jak twierdzi Coll, do dziś nie zapłacił ani złotówki.

Tymczasem Żukowski twierdzi, że co miesiąc kupuje córce ubrania, zabiera ją do dentysty i opłaca szkołę. Jego zdaniem na dziecko wydaje 6 tys. zł miesięcznie.

Aktor trafił do sądu w tej sprawie po raz drugi. Na pierwszej rozprawie podobno powiedział, że nie płaci i nie ma zamiaru płacić alimentów. Na drugiej rozprawie pojawiły się niejasności, w związku z czym sąd postanowił odroczyć sprawę do stycznia.

Za niepłacenie alimentów grozi Żukowskiemu do 2 lat pozbawienia wolności.

Aktor rozstał się z żoną 4 lata temu, gdy ich córka miała 5 lat. Do tej pory odbyło się już 14 spraw rozwodowych, ale oficjalnie nadal są małżeństwem. Nie mogą dogadać się w kwestii córki. Żukowski uważa, że to jemu należy się pełna opieka.

d27x627
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27x627