Trwa ładowanie...
d2zjmqg

WARSAW FASHION DAY odbył się 16 stycznia Hotel Bellotto w Warszawie

Organizatorzy i pomysłodawcy tego cyklicznego już przedsięwzięcia - Mariola i Adam Turbiarz wspierali tym razem Instytut Doskonalenia Osobowości, które jest promotorem akcji społecznej Mali Wielcy Wojownicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W akcji wzięli udział najwięksi polscy celebryci
W akcji wzięli udział najwięksi polscy celebryci (Materiały prasowe)
d2zjmqg

Mariola Turbiarz podumowuje wydarzenie Warsaw Fashion Day:

To zawsze jest ogrom pracy i ogromny stres, ponieważ podczas pokazu na pełnych obrotach są dwie osoby odpowiedzialne za przebieg. Na sali głównej kestem ja oraz Dorota Iwan. Ludzie się dziwią jak to możliwe, że tak duże wydarzenie ogarniają tylko dwie osoby.

Pomimo, że impreza rozrasta się z roku na rok chcemy nadal pracować w małym składzie. Dzięki temu zachowujemy klimat imprezy - przyjacielski i rodzinny - bo wszyscy się angażujemy. Oczywiście nie dalibyśmy rady gdyby nie nasz sztab pomocników. Wspaniali wizażyści i fryzjerzy zrobili świetną robotę, a Barbara Szafraniec i Ryszard Wolbach - opiekunowie naszych Małych Wielkich Wojowników - bardzo wspierali nas organizacyjnie.

d2zjmqg

Na wydarzeniu odbyły się pokazy mody słynnych nazwisk:

COSEL, Mariola Kardacz, Wioletta Podsiadlik, Karolina Tokarska, Marzena Chełmińska, Mariola Turbiarz, Piotr Janicki, Paweł Węgrzyn, Piotr Ciepal

Na wybiegu w roli modelek i modeli wystąpili wspaniali artyści:

Maja Hyży, Karolina Nolbrzak, Beata Tadla, Beata Chmielowska-Olech, Aleksandra Godlewska, Aleksandra Zienkiewicz, Ania Kubisz, Azkit Martyńska, Danuta Błażejczyk, Gosia Leitner, Kasia Ptasińska, Krystyna Mazurówna, Lidia Popiel,Magda Waligórska-Lisiecka, Marta Bryła, Marta Klubowicz , Patrycja Szczepanowska, Aleksandra Kutz, Adrian Furgalskii, Damian Lu Wenta, Dawid Rafał Czupryński, Paweł Stasiak, Adam Turbiarz, Włodek Matuszak, Patryk Ignaczak, Tomek Martyński.

d2zjmqg

Zobacz też: Warsaw Fashion Day: Już 16 stycznia po raz czwarty w Warszawie

Podczas pokazu miała miejsce także premiera piosenki napisanej przez Ryszarda Wolbacha dla dzieci, którą wykonał z Arturem Gadowskim.
Oprócz pokazów mogliśmy posłuchać występów muzycznych młodych wokalistów - Darii Kowolik i Jerzego Gmurzyńskiego.

Wspaniałym doznaniem muzycznym był występ niesamowitego Mr Flow, który zaczarował publiczność grą na trąbce. W lutym wyjdzie jego debiutancka płyta FLOW .

d2zjmqg

Podziel się opinią

Share

d2zjmqg

d2zjmqg