Trwa ładowanie...

Weronika Marczuk po latach. Jest zakochana i szczęśliwa

Dziesięć lat temu o Weronice Marczuk mówiła cała Polska. Jednak kobieta zniknęła z mediów niemal tak szybko, jak się tam pojawiła. Teraz wraca, aby opowiedzieć swoją historię. Co słychać u Weroniki Marczuk?

Share
Weronika Marczuk po latach. Jest zakochana i szczęśliwaŹródło: ONS.pl
d10sh93

Weronika Marczuk zniknęła z życia publicznego na niemal 6 lat. Próżno było wypatrywać jej na "ściankach". Aż do 5 kwietnia 2019, kiedy to pojawiła się na widowni "Tańca z Gwiazdami". Marczuk wzbudziła niemałe zainteresowanie.

Kim jest Weronika Marczuk i dlaczego zniknęła z życia publicznego?

Weronika Marczuk z pochodzenia jest Ukrainką, w Polsce mieszka od 1991 roku. Ukończyła prawo i administrację na Uniwersytecie Warszawskim. Marczuk stała się osobą publiczną w wieku 24 lat, kiedy to poślubiła aktora Cezarego Pazurę. Para poznała się w Sopocie w 1994 roku. Po 12 latach małżeństwa nastąpił ich publiczny rozwód.

Kariera Weroniki Marczuk nabrała rozpędu w roku 2007. Wtedy kobieta zasiadła w jury niezwykle popularnego programu rozrywkowego stacji TVN "You Can Dance - Po prostu tańcz".

Marczuk o Ukraińcach: Chcą być wolni, chcą być w Europie!

Niedługo po tym w życiu kobiety nastąpił niespoodziewany zwrot. Marczuk została zatrzymana przez CBA pod zarzutem przyjęcia łapówki w zamian za ustawienie prywatyzacji Wydawnictwa Naukowo-Technicznego. Ten cios sprawił, że bizneswoman na kilka lat zniknęła z życia publicznego. W 2013 roku powróciła, aby rywalizować w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie zajęła 3 miejsce, odpadając tuż przed finałem.

Weronika Marczuk w 2008 roku ONS.pl
Weronika Marczuk w 2008 roku Źródło: ONS.pl

Na następne publiczne wyjście Marczuk trzeba było czekać aż 6 lat. Kobieta wróciła do "Tańca z Gwiazdami", tym razem w roli kibica. Siedząc na widowni, nie mogła się schować przed ciekawskimi spojrzeniami. Wszyscy chcieli usłyszeć, co słychać u Weroniki Marczuk. Na szczęście kobieta przerwała milczenie i udzieliła ciekawego wywiadu dla magazynu "VIVA!".

d10sh93

Nowe życie i nowy partner Weroniki Marczuk

Weronika Marczuk w rozmowie z dziennikarką "VIVY!" szczerze mówiła, o tym, co się z nią działo, zdradziła też, czym się zajmuje i, że jest… zakochana! Na pytanie "gdzie zniknęłaś?" Marczuk odpowiedziała trochę z przekąsem: - Uważasz, że jak ktoś nie pokazuje się na ściankach to znika?.

Po czym dodała: - rzadko się pojawiam zamierzenie, ale pracuję, żyję i mam się dobrze.

Okazało się, że Weronika Marczuk żyje w rozjazdach między Polską a Ukrainą. - Tak, pracuję w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej, która działa dwustronnie w obu krajach i ma swoje biura w obu stolicach. A ja kieruję platformą biznesową naszej Izby - Polish Business Center w Kijowie" – pochwaliła się Marczuk.

Dodatkowo jest szefową i prezesem spółki pozarządowej Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet. Co ciekawe, Marczuk ma na swoim koncie również produkcję filmową "Przygody świętego Mikołaja", do której napisała scenariusz.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Zapytana o to jak układa jej się życie prywatne, Weronika Marczuk odpowiadała dosyć lakonicznie. Ale i tak coś niecoś zdradziła. - Mogę powiedzieć tylko tyle, że bardzo dobrze. Jestem z kimś [w związku] od 7 lat. To Polak – powiedziała była żona Pazury.

d10sh93

Marczuk stwierdziła, że nie spodziewała się takiego zainteresowania swoją osobą i kwituje to słowami: - Myślałam, że przemknę bokiem, że mnie nie zauważą fotografowie, miałam być tylko na zapleczu. Ale się nie udało i skutkiem tego są nagłówki że "wracam na salony".

Kobieta nie ukrywa również żalu do dziennikarzy o to, że w jej biografii skupiają się tylko na aferze sprzed 10 lat, która "zabrała mi wystarczająco dużo życia i nerwów".

Czy Weronika Marczuk na stałe wróci do życia publicznego? Tego nie wiadomo. Na razie dawna gwiazda sama mówi, że dobrze jej z ciszą i spokojem.

d10sh93
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10sh93
d10sh93