Trwa ładowanie...

Weronika Rosati podjęła decyzję o rozstaniu dzięki mamie. Jest dla niej wielkim wsparciem

Weronika Rosati długo wahała się, czy rozstać się z ojcem swojej córki. W podjęciu decyzji pomogła jej mama.

Weronika Rosati podjęła decyzję o rozstaniu dzięki mamie. Jest dla niej wielkim wsparciemŹródło: ONS.pl
dpe8nid
dpe8nid

Projektantka mody Teresa Rosati jak każda matka martwi się o losy swojego dziecka. Zwłaszcza, że 35-letnia Weronika nie ma szczęścia do mężczyzn. Obie panie obecnie stawiają na pierwszym miejscu 2-letnią Elizabeth.

Aktorce nie było łatwo podjąć decyzję o rozstaniu z Radosławem Śmigielskim. Rosati oskarżyła ortopedę o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej. Sprawę rozstrzygnie sąd. Głównie to dzięki wsparciu rodzicielki, Weronika Rosati radzi sobie w tej ciężkiej sytuacji.

Zobacz też: Z tymi co się znają - Lech Janerka

"Moja mama jest najsilniejszą kobietą, jaką w życiu poznałam. Myślę, że ona nauczyła mnie tej siły, która jest potrzebna, by walczyć o godność. Kiedy podjęłam decyzję, że wejdę na tę ciężką droga, wsparła mnie od razu" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Teresa Rosati miała powiedzieć córce: "Jeżeli to sprawi, że przestaniesz żyć w upokorzeniu, to jestem w 100% za tobą". Weronika Rosati na początku 2019 r. wyprowadziła się od byłego partnera i przez jakiś czas mieszkała u rodziców.

Mamie aktorki jest ciężko patrzeć, jak jej córka przeżywa sądową batalię z ojcem swojego dziecka. Mimo to wspiera ją na każdym kroku.

dpe8nid
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpe8nid