Trwa ładowanie...
d1g7twu

Weronika Rosati spotkała się z Gerardem Butlerem. Zdjęcie obiegło sieć

Weronika Rosati nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Po trudnych przejściach w życiu osobistym, gwiazda mogła ostatnio nieco zapomnieć o problemach. U jej boku zobaczyliśmy Gerarda Butlera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati
Weronika Rosati (ONS.pl)
d1g7twu

Weronika Rosati bardziej niż z ról aktorskich, zasłynęła ostatnio skandalami z życia prywatnego. Jak podawał "Super Express", po kilkumiesięcznej batalii, sąd w Los Angeles odrzucił jej wniosek o pozbawienie praw rodzicielskich Roberta Śmigielskiego. Tak samo stało się z drugim wnioskiem o roszczenia alimentacyjne na rzecz córki Elizabeth. Wynika z tego, że Weronika Rosati będzie musiała dojść do porozumienia z Robertem Śmigielskim, którego oskarżała o przemoc domową.

ZOBACZ TAKŻE: Grażyna Wolszczak bierze życie za rogi. Mimo życiowego dramatu, nigdy nie przestała się uśmiechać

Po tych trudnych zdarzeniach, aktorkę spotkało ostatnio coś wyjątkowo miłego. Spotkała się ze światowej sławy aktorem.

d1g7twu

Oczywiście bardzo szybko pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z tego wydarzenia.

Fani oniemieli, kiedy u boku Rosati zobaczyli Gerarda Butlera.

Okazuje się, że okazją do takiego spotkania była premiera filmu "Świat w ogniu", który do polskich kin trafi już 23 sierpnia.

d1g7twu

Kim jest Gerard Butler?

W 2000 roku zagrał Draculę w horrorze wyprodukowanym przez Wesa Cravena, zaś w 2001 roku otrzymał główną rolę w przygodowym dramacie historycznym produkcji litewsko- amerykańskiej - "Attyla", który okazał się telewizyjnym hitem.

Od tego czasu zaczął regularnie grywać w głośnych amerykańskich produkcjach - w 2002 roku wystąpił w filmie akcji/ fantasy "Władcy ognia", w 2003 roku, obok Angeliny Jolie w "Lara Croft Tomb Raider 2", w 2004 – w głównej roli w muzycznym remake’u „Upiór w operze” Joela Schumachera, a w 2005 – w roli tytułowej, w kolejnej ekranizacji staroangielskiego poematu "Beowulf – Droga do sprawiedliwości".

W 2007 roku wystąpił obok Kathy Bates i Hilary Swank w filmie "P. S., I love you". To najbardziej znany film z jego udziałem.

d1g7twu

Podziel się opinią

Share
d1g7twu
d1g7twu