Trwa ładowanie...
d22pcph

Weronika Rosati uczy niemowlę mówić po angielsku. "To ma ułatwić jej życie"

Aktorka, dba o rozwój małej Eli już od pierwszych miesięcy jej życia. Prosi najbliższych, by mówili do dziewczynki wyłącznie po angielsku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Rosati wychowuje córeczkę po swojemu
Rosati wychowuje córeczkę po swojemu (Instagram.com, Fot: Instagram)
d22pcph

Weronika Rosati została mamą pod koniec 2017 r. i zaraz po urodzeniu córeczki w Los Angeles przeniosła się na stałe do Polski. Za oceanem gwiazda czuła się nieco samotna, a w kraju może liczyć na wsparcie rodziców. Aktorka poprosiła jednak wszystkich najbliższych, żeby mówili to małej Eli po angielsku. Rosati chce, by dziewczynka perfekcyjnie władała tym językiem.

– Weronika mówi do Elizabeth po angielsku. To ma ułatwić w przyszłości życie jej córeczce. Weronice bardzo zależy na jej edukacji i rozwoju – mówi w "Fakcie" znajomy aktorki.

d22pcph

Urodzenie dziecka w Stanach Zjednoczonych, było dobrze zaplanowane przez Rosati. Tym sposobem jej córeczka otrzymała podwójne obywatelstwo.

–Chciałam, żeby Ela dostała coś, czego ja nie mam: podwójne obywatelstwo. Dzięki pomocy przyjaciół i mojej rodziny udało mi się wszystko zorganizować - wyznała Weronika w "Vivie!".

Niestety aktorka nie może liczyć na pomoc ojca dziewczynki, Roberta Śmigielskiego. Niedawno potwierdziła rozstanie z mężczyzną. Na szczęście świetnie radzi sobie sama!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d22pcph

Podziel się opinią

Share
d22pcph
d22pcph