Trwa ładowanie...

Weronika Rosati uczy niemowlę mówić po angielsku. "To ma ułatwić jej życie"

Aktorka, dba o rozwój małej Eli już od pierwszych miesięcy jej życia. Prosi najbliższych, by mówili do dziewczynki wyłącznie po angielsku.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Weronika Rosati uczy niemowlę mówić po angielsku. "To ma ułatwić jej życie"Źródło: Instagram.com, fot: Instagram
d1oj8fp

Weronika Rosati została mamą pod koniec 2017 r. i zaraz po urodzeniu córeczki w Los Angeles przeniosła się na stałe do Polski. Za oceanem gwiazda czuła się nieco samotna, a w kraju może liczyć na wsparcie rodziców. Aktorka poprosiła jednak wszystkich najbliższych, żeby mówili to małej Eli po angielsku. Rosati chce, by dziewczynka perfekcyjnie władała tym językiem.

– Weronika mówi do Elizabeth po angielsku. To ma ułatwić w przyszłości życie jej córeczce. Weronice bardzo zależy na jej edukacji i rozwoju – mówi w "Fakcie" znajomy aktorki.

Urodzenie dziecka w Stanach Zjednoczonych, było dobrze zaplanowane przez Rosati. Tym sposobem jej córeczka otrzymała podwójne obywatelstwo.

d1oj8fp

–Chciałam, żeby Ela dostała coś, czego ja nie mam: podwójne obywatelstwo. Dzięki pomocy przyjaciół i mojej rodziny udało mi się wszystko zorganizować - wyznała Weronika w "Vivie!".

Niestety aktorka nie może liczyć na pomoc ojca dziewczynki, Roberta Śmigielskiego. Niedawno potwierdziła rozstanie z mężczyzną. Na szczęście świetnie radzi sobie sama!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1oj8fp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oj8fp