ycipk-9cjcms

Wiadomo, jak książę Harry dowiedział się o ciąży Meghan

Ostatnie miesiące należały do księżnej Meghan i księcia Harry'ego. O narodzinach ich pierwszego dziecka rozpisywały się media na całym świecie. Teraz na jaw wychodzą nowe ciekawostki na temat ich życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry
Książę Harry (Reuters, Fot: REUTERS)
ycipk-9cjcms

Na narodziny pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego czekał cały świat. Jeszcze na długo przed porodem spekulowano, jak będzie wyglądał królewski potomek, jakie otrzyma imię i czy podobnie jak dzieci księcia Williama i księżnej Kate zostanie uhonorowany tytułem książęcym.

Teraz, kiedy już wszystko wiadomo i okazało się, że Archie nie będzie księciem, zagraniczna prasa podaje coraz bardziej wyszukane nowiny z dworu brytyjskiego.

Pamiętamy reakcję księcia Harry'ego tuż po narodzinach pierwszego syna. Ale do teraz nie było wiadomo, jak zareagował, kiedy Meghan obwieściła mu, że jest w ciąży.

ycipk-9cjcms

ZOBACZ TAKŻE: Harry został ojcem. Zobacz jego pierwsze wystąpienie w nowej roli przed dziennikarzami

Jak Meghan Markle poinformowała księcia Harry'ego, że spodziewa się dziecka?

Według informatorów dworu brytyjskiego wcale nie musiała mu o tym mówić. Ponoć wystarczyło znaczące spojrzenie, a sam domyślił się, że wkrótce zostanie tatą.

ycipk-9cjcms

Co ciekawe, w tym samym momencie książę podarował żonie szczeniaka.

Przypomnijmy, że Archie Mountbatten-Windsor przyszedł na świat 6 maja o 5:26 rano. 8 maja księżna Meghan i książę Harry po raz pierwszy pokazali swojego pierworodnego na kameralnej konferencji prasowej. Tego dnia poznaliśmy także imię najmłodszego royal baby.

Po więcej ciekawostek na temat życia brytyjskiej rodziny możecie sięgnąć oglądając film "Książę Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom".

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-9cjcms

ycipk-9cjcms
ycipk-9cjcms